Hopp til innhold

NM langrenn individuelt, Vang

Velkommen til SKINM2018 på Gåsbu langrennsenter i Hamar 11-14. januar. For mer info om arrangementet se www.skiforbundet.no/nm2018 The sprint competition is only open for athletes representing Norwegian clubs. Da Statoil NC på Beitostølen kommer etter at påmeldingsfristen for NM senior, Vang er gått ut, vil vi at de løperne som er kvalifisert etter reglene i Sesonginformasjonene fra NSF melder ifra til asgeir@skiforbundet.no om de skal påmeldes NM senior. Dette må gjøres innen søndag 7. januar kl 22:00. Da er de nødvendige cup-listene oppdatert på NSFs hjemmesider.

  • Når: 11.1 - 14.01.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Vang, Hamar
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.01.2018
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 145 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner junior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 10 km fri

FH Kvinner junior stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilsen, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint klassisk

FH Kvinner senior sittende - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skarstein, Birgit Lovise Røkkum Klubb Frol IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstrandens IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri

FH Kvinner senior sittende - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skarstein, Birgit Lovise Røkkum Klubb Frol IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint klassisk
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstrandens IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint klassisk

FH Kvinner senior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 10 km fri

FH Kvinner senior stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Anne Karen Klubb Svea Skilag Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint klassisk

FH Menn junior stående - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund, Johannes Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri
Navn Sørskår, Knut Klubb Plogen Skiklubb Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km fri

FH Menn junior stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkelund, Johannes Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk
Navn Oxaal, Thomas Karbøl Klubb Sauda IL Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk
Navn Sørskår, Knut Klubb Plogen Skiklubb Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint klassisk

FH Menn senior sittende - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Trygve Steinar Toskedal Klubb Avaldsnes IL Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 7,5 km fri

FH Menn senior sittende - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Trygve Steinar Toskedal Klubb Avaldsnes IL Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint klassisk

FH Menn senior stående - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Eirik Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km fri
Navn Letrud, Alexander Klubb Øyer-Tretten IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km fri
Navn Olsrud, Håkon Grønsveen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km fri
Navn Rød, Magnus Klubb Stokke IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km fri
Navn Ulset, Nils Erik Klubb Tingvoll IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse 15 km fri

FH Menn senior stående - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Eirik Klubb Oppegård IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk
Navn Letrud, Alexander Klubb Øyer-Tretten IF Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk
Navn Olsrud, Håkon Grønsveen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk
Navn Rød, Magnus Klubb Stokke IL Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Ragnhild Rykhus Klubb Dombås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bakkemo, Tuva Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bathe, Nichole Klubb GBR Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Berlandstveit, Ingvild Klubb Hålandsdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Birkeland, Fanny Horn Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørgen, Marit Klubb Rognes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Bredalen, Anne Marit Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Brenden, Anne Marthe Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Eide, Hilde Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Engebretsen, Martine Stina Astrid Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ensrud, Julie Synnøve Klubb Trøsken IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Fredriksen, Ingerid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gleditsch, Marte Mejlænder-Larsen Klubb Runar, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Grubbmo, Anne Lise Klubb Lierne IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Gussiås, Mari Støen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Haga, Ragnhild Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hagen, Martine Ek Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hallvardsdottir Aspelund, Solveig Maria Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Haug, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Heimdal, Lovise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hermansen, Marianne Klubb Rein, Idrettslaget Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hjelstuen, Kristin Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Huber, Marion Rønning Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Hønsi, Silja Fjærestad Klubb Vik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jacobsen, Astrid Uhrenholdt Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kant, Anna Emilie Klubb Hernes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kittelsen, Hege Klubb Idrettslaget Dyre Vaa Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Klausen, Marthe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kongsten, Emilie Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kristoffersen, Emilie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvamme, Lisa Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Kvandal, Amalie Kristin Klubb Leirfjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Johanne Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lefdal, Bertine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lien, Ida Klubb Simostranda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lindkvist, Ida Klubb SWE Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Lindmoen, Marthe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Magulas, Melina Meyer Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mikkelsen, Henriette Heitmann Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Ida Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Monrad-Hansen, Marte Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nishikawa, Emily Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Næss, Karoline Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Renå, Eiril Fuglem Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Renå, Tine Marit Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Roaldstveit, Tonje Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sjøvold, Pauline Johnsen Klubb Røros IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skaarseth, Stine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skarpsno, Ellen Merethe Schjelderup Klubb Alvdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skjerstad, Emma Kristine Klubb Nittedal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Snildalsli, Wenche Aune Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Spets, Julie Stendahl Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Staver, Tuva Toftdahl Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Sirin Elisabeth Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Sundsvik, Line Klubb Frol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Taylor, Annika Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Tjetland, Renate Bergset Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Trømborg, Barbro Kvåle Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Tveten, Ingrid Elisabeth Klubb Røa IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Vognild, Anitra Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Østberg, Ingvild Flugstad Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri

Kvinner senior - 7,5+7,5 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Bathe, Nichole Klubb GBR Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Bjørgen, Marit Klubb Rognes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Bonden, Inger Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Dahl, Ingeborg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Drabløs, Elise Røer Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Drivenes, Julie Bjervig Klubb Lommedalens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Fredriksen, Ingerid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Grubbmo, Anne Lise Klubb Lierne IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Gussiås, Mari Støen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Haga, Ragnhild Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Hagen, Martine Ek Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Hallvardsdottir Aspelund, Solveig Maria Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Heimdal, Lovise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Hermansen, Marianne Klubb Rein, Idrettslaget Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Hjelstuen, Kristin Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Jacobsen, Astrid Uhrenholdt Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Kalvå, Anne Kjersti Klubb Lundamo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Kant, Anna Emilie Klubb Hernes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Kongsten, Emilie Klubb Åsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Kristoffersen, Emilie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Krüger, Solveig Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Kvamme, Lisa Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Kvandal, Amalie Kristin Klubb Leirfjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Lefdal, Bertine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Lindmoen, Marthe Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Magulas, Melina Meyer Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Mogstad, Ida Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Nishikawa, Emily Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Renå, Eiril Fuglem Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Renå, Tine Marit Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Roaldstveit, Tonje Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Sagstuen, Susann Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Sjøvold, Pauline Johnsen Klubb Røros IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Skjoldli, Emma Klubb Bulken IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Slind, Kari Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Smedås, Magni Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Snildalsli, Wenche Aune Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Spets, Julie Stendahl Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Strand, Sirin Elisabeth Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Sundsvik, Line Klubb Frol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Taylor, Annika Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Tjetland, Renate Bergset Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Trømborg, Barbro Kvåle Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Ulvang, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Vognild, Anitra Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Wangensteen, Maren Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Øren, Karoline Bye Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Østberg, Ingvild Flugstad Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5+7,5 km pursuit

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Ragnhild Rykhus Klubb Dombås IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aarrestad, Nora Lian Klubb Sandnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Alnæs, Anikken Gjerde Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Barland, Hanna Ruud Klubb Mysen IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørgen, Marit Klubb Rognes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørn, Aurora Ulsaker Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjørnsgaard, Marthe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brenden, Anne Marthe Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, Ingeborg Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dyrhovd, Margrete Røssum Klubb Krødsherad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Hilde Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eide, Mari Klubb Øystre Slidre IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Falla, Maiken Caspersen Klubb Gjerdrum IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fleten, Emilie Klubb Gol IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gangsø, Marie Renée Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grubbmo, Anne Lise Klubb Lierne IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gudnadottir, Kristrun Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gussiås, Mari Støen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Harsem, Kathrine Rolsted Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Harviken, Johanne Hauge Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Karoline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Heimdal, Lovise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hermansen, Marianne Klubb Rein, Idrettslaget Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelstuen, Kristin Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Marte Mæhlum Klubb Østre Toten Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Anniken Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kant, Anna Emilie Klubb Hernes IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Karset, Marthe Kristine Hafsahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Klausen, Marthe Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Emilie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kvamme, Lisa Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Johanne Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Lefdal, Bertine Thorsnes Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Løvlien, Ine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mogstad, Ida Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Mogstad, Berit Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Murud, Thea Krokan Klubb Søre Ål IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myhre, Julie Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myhrvold, Mathilde Skjærdalen Klubb Vind IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nishikawa, Emily Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordlunde, Marte Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordlunde, Mari Klubb Follebu Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Amalie Honerud Klubb Mjøndalen IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ous, Amalie Håkonsen Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Eiril Fuglem Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Renå, Tine Marit Klubb Hommelvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Simpson-Larsen, Karoline Klubb Vargar IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøvold, Pauline Johnsen Klubb Røros IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skaanes, Marte Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skaarseth, Stine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skarpsno, Ellen Merethe Schjelderup Klubb Alvdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skistad, Kristine Stavås Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skulbru, Hanne Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Slind, Silje Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Slokvik, Martine Klubb Ottestad IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Snildalsli, Wenche Aune Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Spets, Julie Stendahl Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stenseth, Ane Appelkvist Klubb Grong IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Sirin Elisabeth Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sundsvik, Line Klubb Frol IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tjetland, Renate Bergset Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Trømborg, Barbro Kvåle Klubb Sande Sportsklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Weng, Heidi Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Weng, Lotta Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Weng, Tiril Udnes Klubb Nes Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wingan, Ragnhild Klubb Kyrksæterøra IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øistuen, Gina Flugstad Klubb Lyn Ski Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Østberg, Ingvild Flugstad Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Øvrebust, Martine Lorgen Klubb Stordal IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Andersen, Fredrik Ole Oldereid Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bakken, Sivert Guttorm Klubb Vingrom IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bakkene, Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Baksjøberget, Ulrik Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Baksjøberget, Sander Leinan Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Berg, Stian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Blikra, Endre Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bovold, Lars Klubb Østby IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Brøste, Simen Eide Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Byggland, Torgeir Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Bånerud, Kjetil Stuge Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Christoffersen, Stian Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Claussen, Aleksander de Lange Klubb Jutul IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dahl, Svein Halvor Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dengerud, Erik Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Du Pasquier, Arnaud Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engdahl, Petter Klubb SWE Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Engelstad, Øystein Tallhaug Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Evjestad, Hallvard Sørheim Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fines, Svein Berg Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Finne, Sindre Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkvord, Sindre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frorud, Espen Udjus Klubb Skiptvet IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gamme, Ole Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gjemse, Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Glomnes, Sverre Ryland Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gløersen, Anders Nøstdahl Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grave, Nils Magnus Bøen Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Græsli, Kristian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Grøv, Kornelius Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gullikstad, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Gurigard, Vemund Ravnsborg Klubb Vingrom IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haga, Anders Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hannestad, Christian Klubb Østre Toten Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hansen, Magne Lund Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hanslien, Iver Andreas Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Helgheim, Adrian Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Henriksen, Henrik Andreas Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hetland, Thomas Klubb Helleland IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hjelmevoll, Leif Malvin Klubb Ulvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holen, Espen Honganvik Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holth, Chrisander Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Husby, Erik Klubb Skaun IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Hynne, Sondre Torp Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Iversen, Mats Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Iversen, Gaute Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jackson, Ryan Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jakola, Jørgen Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jelstad, Stian Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jespersen, Chris André Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jorde, Sindre Fjellheim Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Juel, Jonas Slettemark Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Karlsen, Aleksander Morsund Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Killick, Graeme Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Killingberg, Kristian Østberg Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjonerud, Kristian Andresen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kjærnsli, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kleivi, Halvor Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Klette, Hans-Inge Klubb Viljar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kristoffersen, Even Klubb Kragerø IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Krüger, Simen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lamøy, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Larsen, Jonas Engebret Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Leibundgut, Matthias Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Leren, Tore Klubb Tolga IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lie, Sturla Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Lindblad, Anton Klubb SWE Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Liset, Kristoffer Klubb Ivrig, IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Luchsinger, Tommi Klubb IL Bevern Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Løfald, Hallvard Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Løvås, Tobias Eid Klubb Heimdal Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mathisen, Runar Skaug Klubb Vinje IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Meyer, Herman Martens Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moholdt, Lars Hol Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moseby, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Murbræch, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myhre, Simen Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nilsen, Vegard Bjerkreim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nilsen, Petter Thuen Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nordbotten, Øystein Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nordli, Simen Engebretsen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Northug jr, Petter Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nyhus, Erlend Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Nysæter, Erlend Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Olsen, Tommy Klubb Ottestad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Olsen, Andreas Hajanirina Fiderana Klubb MAD Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Opsahl, Torstein Wiiger Klubb Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Paule, Jørgen Dahl Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Persen, Espen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Persson, Johan Klubb SWE Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Pollen, Roger Øye Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Riseth, Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rosenvinge, Aksel Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ryttervold, Ivar Andre Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Rørvik, Markus Zachariassen Klubb Sandnes Skiskytterlag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røthe, Sjur Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Saastad, Krister Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sjøli, Øystein Ellefsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skar, Hogne Findal Klubb Sannidal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skinstad, Petter Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjevdal, Lars Gunnar Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Smith, Callum Rhys Patterson Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Spjøtvold, Martin Lien Klubb Heimdal Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Steien, Aasmund Kjøllmoen Klubb Tolga IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stølen, Erling Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sugaren, Oliver Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svaland, Håkon Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svaland, Lars Aasheim Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Syversen, Marcus Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sønsterud, Lars Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tenold, Lars Anders Kaldhussæter Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thomassen, Amund Hoff Klubb Sauda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thoner, Halvor Korbøl Klubb Slåstad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tobiassen, Piera Niilas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Torvik, Truls Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Torvik, Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tungesvik, Sindre Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ulekleiv, Øystein Klubb Dombås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Undheim, Vetle Årsvoll Klubb Figgjo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Valmestad, Truls Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Valøy, Elias René Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vollan, Erling Pettersen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vårheim, Vegard Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Zechel, Maks Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Ødegården, Vegard Gjelsnes Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15+15 km pursuit

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Andersen, Peter Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Andersen, Fredrik Ole Oldereid Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Augdal, Eirik Sverdrup Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Aunli, Lars Ove Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Bakkene, Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Berg, Stian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Bergan, Sivert Halfdan Klubb Larvik Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Borgersen, Jørgen Jensen Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Bovold, Lars Klubb Østby IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Bruvoll, Ole Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Bucher-Johannessen, Thomas Qvist Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Byggland, Ånund Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Bånerud, Kjetil Stuge Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Christoffersen, Stian Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Dahl, Svein Halvor Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Dengerud, Erik Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Du Pasquier, Arnaud Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Dønnestad, Henrik Klubb Gulset IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Ekren, Thomas Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Engdahl, Petter Klubb SWE Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Evjestad, Hallvard Sørheim Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Finne, Sindre Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Flataker, Ole Morten Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Folkvord, Sindre Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Folkvord, Ingvar Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Fosse, Erling Fagerbakke Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Frorud, Espen Udjus Klubb Skiptvet IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Gabrielsen, Sjur Obrestad Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Gjemse, Magnus Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Gløersen, Anders Nøstdahl Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Godal, Ask Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Grave, Nils Magnus Bøen Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Græsli, Kristian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Grøv, Kornelius Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Haga, Magne Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Halldorsson, Øystein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Hanslien, Iver Andreas Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Haugan, Sindre Øwre Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Helgheim, Adrian Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Holth, Chrisander Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Hundseth, Johan Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Husby, Erik Klubb Skaun IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Ihlebæk, Harald Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Instanes, Daniel May Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Iversen, Mats Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Iversen, Gaute Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Jackson, Ryan Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Jakola, Jørgen Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Jenssen, Jan Thomas Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Jespersen, Chris André Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Jordheim, Ola Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Karsrud, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Killick, Graeme Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Kjonerud, Kristian Andresen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Kjærnsli, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Kleivi, Halvor Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Klette, Hans-Inge Klubb Viljar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Kristoffersen, Even Klubb Kragerø IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Krüger, Simen Hegstad Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Kvisle, Erland Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Kvåle, Gaute Klubb Røldal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Lamøy, Kristoffer Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Leren, Tore Klubb Tolga IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Lie, Sturla Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Løfald, Hallvard Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Mathisen, Runar Skaug Klubb Vinje IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Moseby, Erling Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Murbræch, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Nilsen, Vegard Bjerkreim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Nilsen, Petter Thuen Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Nordli, Simen Engebretsen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Northug jr, Petter Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Nygård, Per Kristian Klubb Vestre Spone IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Nyhus, Erlend Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Ofte, Stian Yndesdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Pedersen, Krister Aaen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Persen, Espen Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Persson, Johan Klubb SWE Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Pollen, Roger Øye Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Riseth, Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Rolfsen, Simen Thune Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Rosenvinge, Aksel Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Rundgreen, Mathias Klubb Byaasen Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Ryttervold, Ivar Andre Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Røer, Sigurd Lund Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Røthe, Sjur Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Skinstad, Petter Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Skrindo, Knut Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Smith, Callum Rhys Patterson Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Staff, Ørjan Klubb Gran IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Stock, Daniel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Sundby, Martin Johnsrud Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Svaland, Lars Aasheim Klubb Birkenes IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Sveen, Simen Andreas Klubb Ring IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Sønsterud, Lars Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Tenold, Lars Anders Kaldhussæter Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Thele, Joar Andreas Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Thoner, Halvor Korbøl Klubb Slåstad IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Tjelle, Johan Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Tobiassen, Piera Niilas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Torvik, Truls Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Torvik, Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Tungesvik, Sindre Klubb IL Jardar Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Turtveit, Vebjørn Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Tønseth, Didrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Ulvang, Jørgen Sæternes Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Valmestad, Truls Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Valøy, Elias René Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Vollan, Erling Pettersen Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Vårheim, Vegard Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit
Navn Zechel, Maks Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15+15 km pursuit

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarrestad, Magnus Lian Klubb Sandnes IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aastvedt, Eirik Tvedt Klubb Osterøy IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Peter Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Arnesen, Harald Astrup Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Asdøl, Eirik Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aune, Pål Trøan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Aurland, Joachim Klubb Kjellmyra IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Timo André Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bakkene, Eivind Klubb Øystre Slidre IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Berg, Stian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bie, Maximilian von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bjerkrheim, Kjetil Andre Klubb Nesbyen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bovold, Lars Klubb Østby IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brandsdal, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Brøste, Simen Eide Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bu, Torstein Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Byggland, Torgeir Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Byggland, Ånund Lid Klubb Høydalsmo IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Bøe, Magnus Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dahl, Svein Halvor Klubb Skarphedin, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Dahlen, Thomas Albertsen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Du Pasquier, Arnaud Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ek, Aleksander Emil Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ekren, Thomas Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Engelstad, Øystein Tallhaug Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Sivert Grøtan Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Sondre Båsen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Evjestad, Hallvard Sørheim Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fikke, Trym Halbjørhus Klubb Hemsedal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fines, Svein Berg Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Finne, Sindre Klubb Kolvereid IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Flataker, Erling Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Fossli, Sondre Turvoll Klubb Hokksund IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Frorud, Espen Udjus Klubb Skiptvet IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Godal, Ask Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Golberg, Pål Klubb Gol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grastveit, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grave, Nils Magnus Bøen Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Grønflaten, Sindre Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Gunnulfsen, Mikael Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hanslien, Iver Andreas Svarstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haug, Eirik Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haugen, John Magnus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Haugeto, Sebastian Andreas Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Helgestad, Fredrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Helgheim, Adrian Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hennig, Erlend Widerøe Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hippe, Even Sæteren Klubb Bagn IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hjelde, Christian Magnus Nordgård Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoel, Johan Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hoel, Amund Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holmbro, Hans Kristian Klubb Søndre Høland Idretts- og Ungdomslag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holth, Chrisander Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holth, Bendik Skjønberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Husby, Erik Klubb Skaun IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Iversen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jackson, Ryan Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Jensen, Trym Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johaug Jr, Karstein Klubb Røa IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Karsrud, Stian Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kjennerud, Eivind Klubb Sande Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kjonerud, Kristian Andresen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Kjærnsli, Henrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Klæbo, Johannes Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Knotten, Sivert Klubb Runar, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Meyer, Herman Martens Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Moxnes, Einar Flaktveit Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Murbræch, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Myrmo, Håkon Klubb Rennebu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Vegard Bjerkreim Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nordli, Simen Engebretsen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Northug, Even Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Northug jr, Petter Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nyaas, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nyeng, Emil Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nyenget, Martin Løwstrøm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nyheim, Alexander Løvik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nyhus, Erlend Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Krister Aaen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Isak Stianson Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Pollen, Roger Øye Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ramstad, Simen Christopher Bratberg Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Riseth, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Riseth, Martin Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rolid, Mathias Aas Klubb Koll, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rosenvinge, Aksel Klubb Oseberg Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ryttervold, Ivar Andre Klubb Åsen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Røvik, Torstein Buan Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Saastad, Krister Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sjøli, Øystein Ellefsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skar, Sindre Bjørnestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skinstad, Mårten Soleng Klubb Vind IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Skjølsvold, Mats Burud Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stadaas, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stakston, Petter Klubb Søre Ål IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stenshagen, Mattis Klubb Follebu Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Stensås, Magnus Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Strandbråten, Jostein Schlytter Klubb Begna IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svendsby, Ole Marius Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Svinsås, Jo Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Syversen, Marcus Klubb Tistedalen FL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sønsterud, Lars Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Anders Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Taugbøl, Håvard Solås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tefre, Gjøran Holstad Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Thorstensen, Erik Lippestad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Torvik, Morten Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Tysseland, Sondre Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Valøy, Elias René Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vestli, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vinje, Vegard Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vollset, Kristoffer By Klubb Klæbu IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Vårheim, Vegard Klubb Fjellørnen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Westgård, Thomas Hjalmar Maloney Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wiig, Sivert Klubb Gjesdal IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Wiik, Emil Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Young, Andrew Travers Cosgrove Klubb Bækkelagets SK Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Zechel, Maks Klubb Asker Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ødegaard, Snorre Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ødegården, Vegard Gjelsnes Klubb Rustad IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix