Hopp til innhold

GP-sprinten

  • Når: 21.03.2018
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Nybygda
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2018 Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eskil Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Benjaminsen, Magnus Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berge, Lucas Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brandal, Oscar Bergsodden Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Børke, Markus Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahlen, Eirik Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Reinsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Martin Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fremstad, Ola Klubb Reinsvoll IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haslestad, Torgrim Hasle Klubb Nes Sp.Kl. Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Næroset IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldsberg, Oliver Stangstuen Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjellaas, Oliver Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjendlie, Ludvik Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogstie, Aksel Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindbakken, Henrik Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mauseth, Mathias Osmundnes Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhrer, Ludvik Hagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nygård, Marius Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystrand, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Otterholm, Ludvig Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Eirik Klubb Nybygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandøy, Oliver Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sjøen, Magnus Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skeie-Nilsen, Mathias Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skram, Vemund Grüner Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Jemtland, Arthur Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvikstad, Ole Solli Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilssen, Petter Holmen Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Røise, Eirik Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Torseter, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Utseth-Hauge, Sigurd Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Øvrebø, Odin Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Aksel Molde Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Berger, Simen Engeset Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Braathen, Marius Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahl, Sander Bjaanes Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Galgum, Bastian Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hemstad, Caspar Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Horten, Jonas Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Jeistad, Sander Klubb Lismarka Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensborg, Nils Klubb Lismarka Skilag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kløvstad, Henrik Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvalevaag-Holm, Gustav Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrvold, Audun Klubb Kjellmyra IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Nomerstad, Mikael Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Opsahl, Mathias Skau Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Otterholm, Albert Bjerregård Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Sigurd Nybakken Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenberg, Martinius Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Torp, Magnus Skogstad Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestengen, Even Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baardseth, Jørgen Svenskerud Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Berge, Andreas Heggheim Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Buraas, Bjørnar Klubb Åsmarka IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmen, Teodor Kaashagen Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjendlie, Theodor Rustadbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Molstadkroken, Even Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Nomerstad, Gabriel Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystrand, Fredrik Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasmussen-Dalen, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Seim, Audun Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletvold, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Øien, Oskar Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri

G 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyste, Emil Martman Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovdedalen, Jonas Lien Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Liahagen, Herman Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Nysveen, Oliver Fournaros Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Øien, Emil Stenberg Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri

G 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindaas, Mats Klubb Strandbygda IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindmoen, Eirik Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Løken, Markus Klubb Vallset IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Stian Klubb Vallset IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri

G 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvalevaag-Holm, Elias Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Skutbergsveen, Bastian Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Strandhaug, Fredrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Vollum, Odin Høie Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøn, Patrick Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Alderslyst, Eivind Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Alvstad, Leander Tiller Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bolme, Sune Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bratberg, Sander Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Engen Strand, Tobias Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksfallet, Adrian Klubb Vallset IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Farestveit, Vilmer Bakken Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjellstad, Hågen Sylling Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Helstad, Anton Øksdahl Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Næroset IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovde, Evald Alme Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjellaas, Marius Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogsæter, Simen Aas Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvikstad, Pål Solli Klubb Kolbukameratene, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagmannssveen, Mikael Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagmannssveen, Theo Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lømo, Niels Kristoffer Reinholdt Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Norderhaug, Trym Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ophus, Fredrik Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Platek, Erik André Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rognstad, Ola Klubb Vallset IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Seberg, Kristian Klubb MjøsSki Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sigstad, Ole Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørmo, Mathias Abrahamsen Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveiten, Mathias Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tveiten, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestlund, Thomas Wenseth Klubb Vallset IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Øien, Embret Klubb Nybygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beausire, Mathias Klubb Nes Sp.Kl. Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergaust, Birk Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engebakken, Mikkel Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm, Erik Bakstad Klubb Vallset IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holte, Elias Johansen Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørstad, Erik Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindberg, Henrik Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinsen, Dennis Røed Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Melve, Johannes Wiik Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Magnus Sponberg Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhre, Fredrik Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Norderhaug, Emil Haave Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Næss, Sondre Svendsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryen, Sondre Neverrøsten Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagmoen, Magnus Skirbekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skår, Matheo Rognstad Klubb Nybygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sætre, Ferdinand Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Warål Nilsen, Torstein Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Welten, Karl Vetle Johansen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berger, Sara Engeset Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Jenny Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fedreheim, Nora Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugli, Vilde Røseth Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoff-Huggins, Mille Klubb Nybygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hulleberg, Julie Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høiby, Elise Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingvoldstad-Snesrud, Lilly Klubb Nybygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kornerud, Silje Marie Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristoffersen, Sigrid Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvalevaag-Holm, Leah Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundsbakken, Louise Skjellet Klubb Vallset IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyngby, Marie Børkesveen Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Sigrid Onsum Klubb Åsmarka IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Oustad, Birthe Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagmoen, Ida Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Mari Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Linnea Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Andreassen, Ida Ullevold Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Backe, Nora Sletten Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bakken-Brustad, Martine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Brække, Andrea Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Engebakken, Martine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Engen Strand, Celine Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorstuen, Martine Bakken Klubb Nybygda IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmvik, Serine Klubb Nybygda IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Joswig, Johanna Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensborg, Ane Klubb Lismarka Skilag Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjærnes, Synne Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsmo, Eunice Lundby Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Longva, Signe Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Låte, Ingrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Mykleset, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjæret, Kristine Skrutvold Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveadalen, Vilde Klubb Åsmarka IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Walker, Maya Helstad Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb MjøsSki Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Øie-Kjølstad, Ailin Montejo Klubb Nybygda IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyste, Martine Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmen, Lina Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovdedalen, Sara Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Isaksen-Bekkevold, Karoline Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleven, Martine Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Krogsti, Hannah Hveem Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Melve, Sina Wiik Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Myhrer, Fanny Hagen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Myre, Signe Friberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Samuelsen, Synne Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandøy, Sofie Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjæret, Julie Skrutvold Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensby Martinsen, Maja Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Mari Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Roterud IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Børdahl, Hannah Sofia Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Narmo, Hedda Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Røise, Nora Klubb Kolbukameratene, IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri

J 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, June Rogstad Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvam, Thea Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Longva, Live Eide Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Mykleset, Julie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandal, Idun Busterud Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Svartvadet, Pernille Hamre Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri

J 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri

J 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjemli, Gina Lagmandsveen Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilssen, Marte Holmen Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Plukkerud, Caroline Klubb Øyer-Tretten IF Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Backe, Sofie Sletten Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Berge, Elida Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksfallet, Tuva Engen Klubb Vallset IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksfallet, Synne Engen Klubb Vallset IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingvoldstad, Amalie Gunstad Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristoffersen, Astrid Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lierhagen, Thea Elise Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundsbakken, Marie Skjellet Klubb Vallset IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Låte, Ingeborg Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Mari Sponberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moksness-Skaug, Synne Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Tiril Ingvoldstad Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ottosen, Martine Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skeie-Nilsen, Julie Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stefánsson, Selma Lilja Thorp Klubb Strandbygda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Synstad, Åsa Berger Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Utseth-Hauge, Ane Klubb MjøsSki Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Siri Nyborg Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Baardseth, Johanne Svenskerud Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christiansen, Erle Lund Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hurlen, Emma Osvold Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jevne, Marthe Stubberud Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Joswig, Ingeborg Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørstad, Nora Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kalbakken, Sanna Lilleøkseth Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsmo, Lill Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lømo, Benedicte Sophie Reinholdt Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Låte, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mobekk, Renate Klubb Nybygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Neerland, Sofie Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Platek, Vilde Marie Tjugum Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasmussen, Oline Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rotneberg, Helle Nordhagen Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønningen, Ane Henriette Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sanderlien, Sara Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Storsveen, Emilie Hellebekken Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Theodorsen, Chanette Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Walker, Leyna Helstad Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øverby-Nilsen, Silje Karine Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner junior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 1 km fri
Navn Bergundhaugen, Eline Klubb Mesnali Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 1 km fri
Navn Berntsen, Annette Klubb Vind IL Klasse Kvinner junior Øvelse 1 km fri
Navn Lindmoen, Anita Bueno Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 1 km fri
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 1 km fri
Navn Midtskogen, Maiken Min Klubb Stor-Elvdal SK Klasse Kvinner junior Øvelse 1 km fri
Navn Myklebust, Karen Klubb Vang Skiløperforening Klasse Kvinner junior Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Hanne Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 1 km fri
Navn Nordseth, Karen Amalie Klubb Snertingdal IF Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 1 km fri
Navn Seierstad, Dorthe Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Kvinner junior Øvelse 1 km fri
Navn Silber, Natascha Nina Klubb Vind IL Klasse Kvinner junior Øvelse 1 km fri
Navn Sveen, Marit Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 1 km fri

Menn junior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bordal, Johannes Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
Navn Gigernes, Ådne Holter Klubb Nes Ski Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
Navn Hovde, Håvard Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
Navn Kjørstad, Even Bøhmer Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
Navn Lindaas, Even Klubb Strandbygda IL Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse Menn junior Øvelse 1 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix