Hopp til innhold

Moelvenrennet 2018/SC2

Sjusjøcup renn nr.2 Moelvenrennet 2018 arrangeres i klassisk stil. Det vil bli kontroll av stavlengde før start og kontroll av "lureskøyting" under løpet. Anbefaler om et fluorfritt arrangement!!

  • Når: 07.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sjusjøen Langrennsarena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.01.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 115
Start 07.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 07.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 115
Start 07.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 07.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 07.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Menn senior stående - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hulleberg, Morten Klubb MjøsSki Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brandsnes, Ånund Severin Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dahlen, Eirik Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hokstad, Johan Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Næroset IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Ringsaker IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvam Ausen, Martinius Klubb Åsen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kørra, Krisander Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystrand, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandøy, Oliver Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Antonsen, Simen Klubb MjøsSki Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brenden, Albert Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Peder Øversveen Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engen, Sivert Østerhagen Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hokstad, Sigurd Klubb Åsen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønningen, Sebastian Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rønningen, Sander Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Ulrik Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søndmør, Arvid Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørlie-Sannes, Emre Klubb Vind IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ausen, August Kvam Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dahlen, Ola Fevik Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Galgum, Bastian Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jeistad, Sander Klubb Lismarka Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensborg, Nils Klubb Lismarka Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Elias Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lagmandsveen, Andreas Klubb MjøsSki Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lykken, Endre Engeskog Klubb Vind IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nomerstad, Mikael Klubb Nybygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nysæther, Erik Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ottosen, Mathias Cae Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taarud, Halvor Klubb Roterud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brandbo, Magne Klubb Næroset IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flagstad, Torjus Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Amund Sebastian Olsen Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hauger, August Marendor Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hokstad, Petter Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kalland, Lukas Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Ringsaker IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvseth, Håkon Klubb Åsmarka IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nomerstad, Gabriel Klubb Nybygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystrand, Fredrik Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rapp, Audun Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryen, Kristian Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sveadalen, Trym Klubb Åsmarka IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søndmør, Edvin Danielsson Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Anders Lohne Klubb Slåstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alfstadsæther, Jakob Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnseth, Sebastian Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brenden, Isak Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enersen, Ulrik Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engebakken, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjermedal, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fure, Anders Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Tobias Sommerstad Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Vallset IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hovdedalen, Jonas Lien Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsvollien, Eirik Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindberget, Johannes Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunna, Petter Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordaas, Sigurd Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sønsterud, Torjus Klubb Vallset IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vaaje, Eivind Duelien Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspesletten, Torjus Berge Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bentsen, Simen Beck Klubb Kjellmyra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berget, Nikolai Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaden, Marius Klubb Brøttum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøtterud, Simen Andre Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jevanord, Henrik Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Jørgen Evensen Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løken, Markus Klubb Vallset IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mobrenna, Even Klubb Disenå IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nyland, Ola Schjerpen Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nysæther, Oskar Sagstuen Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rapp, Brage Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rognerud, Einar Gundersen Klubb Vaaler IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ryen, Eirik Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandal, Jim Andre Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sømoen, Brage Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Vemund Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverhaug, Håkon Mathias Dalen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Filip André Klubb Disenå IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Anseth, Bernhard Henriksen Klubb Frogner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berger, Isak Skari Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berland, Vinjar Aurstad Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossen, Lavrans Johan Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjærum, Adrian Klubb Hernes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høiby, Amund Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvernvolden, Ole-Magnus Klubb Ottestad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Levernes, Ole Martin Klubb Næroset IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Sigurd Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Åslia Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordaas, Audun Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagen, Petter Solberg Klubb Strandbygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skutbergsveen, Bastian Klubb MjøsSki Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandhaug, Fredrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Kristian Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dåsnes, Sivert Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Næroset IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mykleset, Niklas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nomerstad, Ådne Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Pål Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Even Sørlundsengen Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melve, Johannes Wiik Klubb MjøsSki Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjølstad-Svendsen, Erik-August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nomerstad, Sondre Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ribeiro Barroso, Andre Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berland, Matilde Aurstad Klubb Roterud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gule, Ella Andersdatter Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hokstad, Ingrid Klubb Åsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høiby, Elise Wardberg Klubb Åsmarka IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Felicia Isabel Klubb Trysilgutten IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lagmandsveen, Lilli-Kristine Klubb MjøsSki Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathisen, Sigrid Onsum Klubb Åsmarka IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berget, Signe Amille Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensborg, Ane Klubb Lismarka Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykleset, Tuva Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sveadalen, Vilde Klubb Åsmarka IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Kristine Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovdedalen, Sara Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensrud, Tuva Othilie Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleven, Martine Klubb Ottestad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krogsti, Hannah Hveem Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Melve, Sina Wiik Klubb MjøsSki Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhrer, Fanny Hagen Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myre, Signe Friberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ruud, Erle Moe Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandøy, Sofie Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg-Knutsen, Silje Christine Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Børdahl, Hannah Sofia Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjærum, Celine Marie Klubb Hernes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gøbel, Marte Klubb Hernes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mobrenna, Elise Klubb Disenå IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ringstad, Ingeborg Buskenes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storsveen, Mina Ryen Klubb Vestre Trysil IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Olivia Klubb Brøttum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Kajsa Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fodstad, Hanna Lerche Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hult, Ida Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kørra, Karoline Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Midtsundstad, Johanne Brovold Klubb Vaaler IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mykleset, Julie Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myre, Åste Friberg Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svartvadet, Pernille Hamre Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Hanna Hagevik Klubb Trysilgutten IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engeskaug, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flagstad, Tiril Lundsveen Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaden Solberg, Andrine Klubb Brøttum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gøbel, Kristine Klubb Hernes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hemstad, Vårin Sæther Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovdedalen, Silje Helgesen Klubb Nybygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Gjerstad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langsethagen, Kristina Franklin Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strømmen, Ingrid Rindal Klubb Brøttum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveadalen, Tuva Klubb Åsmarka IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorsteinsen, Albertine Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Marthe Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Oda Lohne Klubb Slåstad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enersen, Eirin Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammari, Eline Dyrseth Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Tuva Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenberg, Ingrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenvoll, Eline Klubb Stor-Elvdal SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taarud, Ingrid Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feragen, Martine Rød Klubb Tynset IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Låte, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Melum, Sara Berglund Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ribeiro Barroso, Catarina Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rotneberg, Helle Nordhagen Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryen, Ida Marie Dæhli Klubb Tolga IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sanderlien, Sara Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sæther-Verdenius, Maria Klubb Tolga IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Theodorsen, Chanette Klubb Strandbygda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ragnhildsløkken, Johanne Lunde Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sveen, Marit Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiest, Heidi Therese Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Forren, Pauline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hustad, Sofie Nordsveen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kaasen, Agnethe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Madsen, Caroline Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skarpsno, Ellen Merethe Schjelderup Klubb Alvdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Storslett, Anne Klubb Moelven IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Svenkerud, Berthe Annette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammer, Martin Klubb Søre Osen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Emil Hagevik Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grønvold, Martin Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Grønvold, Sverre Klubb Stor-Elvdal SK Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordaas, Eirik Klubb Strandbygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dengerud, Erik Olsvik Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Evjestad, Hallvard Sørheim Klubb IL Bjørn - Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Gangsø, Johan Sørum Klubb Svea Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hamnes, Vegard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Haug, Henrik Sørlie Klubb Fossum IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Hovland, Eirik Klubb Årdalstangen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Kjonerud, Kristian Andresen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Måbø, Ulrik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nelson, Arvid Klubb Svarstad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordaas, Svein Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sjøli, Mattis Klubb Halmsås og Omegn Skilag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stonor, Eirik Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Strand, Ulf Erik Klubb Strandbygda IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Verdenius, Jan Jacob Klubb Tolga IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
nif-epi04, 04
Snorre Veggan