Hopp til innhold

KM Fristil

Dagen startes med KM fristil for så å avsluttes med Langrennscross. Sonerenn I begge renn. NB! Rennet flyttes til Morabben stadion, ved Vingelen skole pga snøforhold.

  • Når: 02.04.2016
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Morabben stadion, 2542 Vingelen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 29.03.2016

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100
Start 02.04.2016 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130
Start 02.04.2016 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.04.2016 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 115
Start 02.04.2016 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brevad, Magnus Tørhaug Klubb Kvikne IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brodal, Iver Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dalløkken, Eivind Kjellesvig Klubb Os IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Galgum, Bastian Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansæl-Nergaard, Simen Klubb Kvikne IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hemstad, Caspar Klubb Trysilgutten IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønningen, Bjørnar Tobro Klubb Tolga IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Storås, Marius Klubb Tynset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjelten, Magnus Klubb Nansen, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Granheim, Martin Klubb Utleira IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøtte, Julian Henden Klubb Utleira IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Jordet, Lars Horten Klubb Tolga IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Phillips, Sander Fonnås Klubb Tynset IF Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryen, Kristian Dæhli Klubb Tolga IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønningen, David Klubb Nansen, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Anders Lohne Klubb Skarnes IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Engebakken, Kristian Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Galaaen, Arne Klubb Tolga IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystuen, Iver Klubb Tylldal IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Nytrøen, Esten Klubb Rendalen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæter, Petter Solhaug Klubb Os IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feragen, Sebastian Rød Klubb Tynset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grini, Anders Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Gaute Westvold Klubb Nansen, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvhaug, Elias Klubb Rendalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Narjord, Vetle Meli Klubb Os IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Presthus, Jon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rapp, Brage Behrns Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storås, Fredrik Klubb Tynset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wangen, Kristian Mathias Sølverud Klubb Magnor UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bordal, Even Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flasnes, Elias Klubb Åslia Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Granheim, Sivert Klubb Utleira IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hemma, Even Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hylen, Jonas Klubb Kvikne IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høsøien, Jakob Klubb Tynset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalevaag-Holm, Elias Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nytrøen, Torkild Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønningen, Henrik Klubb Nansen, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjølberg, Erik Klubb Røros IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skutbergsveen, Bastian Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Streitlien, Emil Hage Klubb Folldal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sveen, Kristian Skarderud Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tomter, Jon Klubb Brøttum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tøraasen, Andreas Øyen Klubb Folldal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vang, Ørjan Klubb Tynset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vollum, Odin Høie Klubb MjøsSki Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Horten, Jonas Lian Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Often, Hallstein Bondhus Klubb Tynset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skramstad, Håkon Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundet, Erling Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Syversen, Simen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjonerud-Rognlien, Halvor Klubb Ottestad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystuen, Mathis Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Røe, Mathias Klubb Tolga IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Erlend Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Eirik Klubb Tynset IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vang, Embret Klubb Fåset IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brevad, Maja Tørhaug Klubb Kvikne IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Horten, Tuva Lian Klubb Tylldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hylen, Maren Aurora Klubb Kvikne IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Guro Mikkelsen Klubb Tynset IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggen, Kristin Klubb Nansen, IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Høsøien, Ida Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Risnes, Johanne Klubb Hernes IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Tangen, Eirin Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bårdseng, Ellinor Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Jordet, Eline Horten Klubb Tolga IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønningen, Malin Tobro Klubb Tolga IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Hanna Hagevik Klubb Trysilgutten IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørgan, Mathilde Krogstie Klubb Nordbygda/Løten Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brevad, Emma Tørhaug Klubb Kvikne IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Galgum, Nina Cornelia Kurås Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Risnes, Emma Klubb Hernes IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svergja, Mari Grøtli Klubb Kvikne IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østgård, Ingeborg Klubb Nansen, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Oda Lohne Klubb Skarnes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørklund, Rannei Klubb Mogutten IL - Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gullikstad, Eva Christine Gløtvold Klubb Røros IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenberg, Ingrid Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bårdseng, Anna Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunåsmo, Anna Vangen Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wangen, Marie Sølverud Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansæl-Nergaard, Rønnaug Klubb Kvikne IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Stine Klubb Åslia Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordvang, Kari Sollid Klubb Tolga IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalløkken, Ane Kjellesvig Klubb Os IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kildahl, Celine Yu Broen Klubb Tolga IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryen, Ida Marie Dæhli Klubb Tolga IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther-Verdenius, Maria Klubb Tolga IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordvang, Marit Sollid Klubb Tolga IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nytrøen, Mali Klubb Rendalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nytrøen, Synne Kvittum Klubb Tynset IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skogsholm, Franziska Klubb Åslia Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Storås, Kine Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Mathilde Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Østvang, Marit Klubb Tolga IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøtting, Ole Andreas Klubb Hernes IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kjonerud-Waage, Oskar Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Moen, Håkon Klubb Tynset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tøraasen, Martin Øyen Klubb Folldal IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nytrøen, Erlend Kvittum Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Often, Trygve Bondhus Klubb Tynset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dæhli, Jørn Olav Klubb Tolga IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix