Hopp til innhold

Lysebotn Opp 2019 - Junior menn 7,5 km

Lysebotn opp - rulleskirenn for alle. Påmelding starter 7 mai kl 10. NB! Online betaling - reservasjon av plass bekreftes ved betaling. Man vil miste plassen dersom det ikke betales v/påmelding. Løypelengder - 7,5 Menn 17-20 år. Alle utøvere bruker leiebrikker og låneski. NB! Husk klasse er ihht NSF-årshjul, dvs 2019/2020 klasser. Eks. M18 år tilsvarer gutt født i 2002

  • Når: 01.08.2019
  • Oppstart: 11:50
  • Hvor: Lysebotn
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.07.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.08.2019 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2019 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.08.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 220 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

M 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Adriaanse, Twan Klubb Svene IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Antonsen, Tobias Stolen Klubb Kongsberg IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bakke, Magnus Skeide Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bakken, Petter Klubb Lyn Ski Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjørndalen, Sivert Klubb Simostranda IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Breivik, Oskar Guddal Klubb Markane IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brunborg, Arthur Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Buen-Bjørsnøs, Sander Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Eriksen, Brede Bygjordet Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Frey, Isak Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Furum, Casper Jacobsen Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gaastjønn, Eivind Klubb Åmdal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Georgyev, Damian Klubb CANADA Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hermansen, Morten Klubb Rein, Idrettslaget Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holbæk, Mathias Klubb Vindbjart, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jensen, Martin Røland Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kanestrøm, Niklas Klubb Bærums Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kjetså, Morten Klubb Otra IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lundby, Jakob Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mollestad, Thomas Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Myhre, Fredrik Hoksrud Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Myrvold, August Klubb Kjellmyra IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nieminen, Turka Klubb Finland Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ohe, Herman Emil von der Klubb Birkenes IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, Daniel Andersen Klubb Morgedal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sletten, Lasse Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sporaland, Erik Klubb Figgjo IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Suhrke, Ole Tafjord Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sørbø, Joachim Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sørnes, Mathias Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thorsen, Mats Jacob Vestmoen Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vaksdal, Bjørnar Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Valla, Kristian Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vereide, Bendik Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wahlstrøm, Henrik Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Østervold, Sondre Klubb Vindbjart, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Øygard, Sigurd Klubb Rogne IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri

M 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Berland, Frode Klubb Sandnes IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bertelrud, Lars Lybekk Klubb Bagn IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Breivik, Oskar Guddal Klubb Markane IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dukstad, Daniel Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fladby, Martin Grape Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fritzner, Simen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Garcia, Mathieu Klubb FRA Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Garli, Sivert Klubb Sokna IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hegre, Mathias Klubb Sirdal Skilag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Håkonsen, Lars Iversen Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kragh, Vemund Klubb IL Bevern Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Medhus, Bård Olav Steinsland Klubb Røldal IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nistad, Ivar Klubb Gaular IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, Tobias Græsdal Klubb Kvam Langrenn- og Skiskyttarklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, Idrettslaget Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Salmelin, Eemeli Klubb Finland Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stakkeland, Mattias Klubb Knaben og Fjotland IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stubrud, Bjørn Lindvik Klubb Søre Ål IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Svaland, Tor Olav Klubb Birkenes IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sørnes, Mathias Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vereide, Bendik Klubb Eid IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vethe, Thomas Klubb Vargar IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri

M 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadland, Petter Thorslund Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aakre, Olav Markus Tveit Klubb Kroken IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aas, Mikkel Wergeland Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aas-Jakobsen, Andreas Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Antonsen, Sebastian Stolen Klubb Kongsberg IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bakke, Marius Klubb Søgne Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bennert, Nico Klubb Finland Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bessiere, Theo Klubb FRA Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjørgan, Simen Krogstie Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brunborg, Herman Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Clem, Ivar Harald Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dragerengen, Ivar Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Evensen, Ansgar Klubb Vind IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Favier, Mathis Klubb FRA Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fremstad, Iver Overgård Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fridlund, Jonas Hammelow Klubb Larvik Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Giachino, Gianni Klubb Frankrike Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Grytnes, Markus Klepp Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hagen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haneberg, Sondre Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haugøy, Espen Klubb Try, Idrettslaget Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Heggland, Håvard Klubb Froland IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holemark, Sigurd Klubb Hønefoss Skiskytterklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hov, Eskil Klubb Kaupanger IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hydle, Sindre Klubb Viljar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Idland, Eirik Klubb Figgjo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jarbeaux, August Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Karsrud, Kristoffer Alm Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kleivi, Herman Hellesnes Klubb Holmen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Klette, Stian Klubb Viljar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvam, Håvard Klubb Kolbukameratene, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvarme, Simen Eliassen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvelvane, Kjerand Tronerud Klubb Bjørgum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Maldonado, Emilio Sebastian Husum Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mollestad, Martin Linnebo Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mostraum, Elias Klubb Osterøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nevland, Martin Klubb Gjesdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nilsen, Fredrik Lütcherath Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nome, Eirik Klubb Marnardal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordgård, Sondre Klubb Heddal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Owren, Iver Klubb Vingrom IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Paulsen, Vetle Rype Klubb Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, Sondre Bjørkeng Klubb Nes Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, Tor Anton Brandvold Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, Simen Bergh Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Perillat, Leo Klubb FRA Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Perrot, Eric Alexandre Klubb Frankrike Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ramsfjell, Kevin Brekken Klubb Figgjo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Røthe, Fredrik Galaaen Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sletten, Erlend Lindland Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Solberg, Jørgen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Solheim, Peder Fekjan Klubb Svene IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sporaland, Eivind Klubb Figgjo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Staavi, Bjørn-Martin Staurland Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stene, Eirik Klubb Jutul IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stenersen, Fredrik Glomsrud Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Strand, Martin Hetland Klubb Sandnes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Svaland, Tor Olav Klubb Birkenes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sælen, Kristoffer Klubb Imås, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sæter, Jørgen Solhaug Klubb Os IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Søraas, Morten André Skånøy Klubb Skauga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sørbye, Sondre Engesæter Klubb Røa IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sørkås, Gunnar Klubb Morgedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sørumshaugen, Arngrim Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Thorvik, David Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tournier, Mattis Klubb FRA Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Uldal, Martin Klubb Birkenes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Unneberg, Johan Klubb Tistedalen FL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Unsgård, Odin Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Uv, Sander André Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vonstett, Markus Klubb Bamble IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Øiseth, Simen Frantzen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Øvrebø, Karl Christian Vangsnes Klubb Åmdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Øvrebø, Lars Klubb Gaular IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
nif-epi04, 04