Hopp til innhold

Barnas Ski NM, Stjørdal sentrum

Mini-NM for å skape interesse for langrenn og NM som arrangeres i Meråker. Mini-NM for barn inntil 10 år fra kl 17.45-19 og deretter supersprint i klassisk for jenter og gutter 11-12, 13-14 og 15-16 år fra kl 19.00-20.00. Arrangører er Stjørdals Blink IL Ski, Lånke IL Ski, Skjelstadmark IL Ski, SpareBank 1 SMN og representanter fra NM på ski i Meråker 2019. Arrangementet vil foregå i Stjørdal sentrum/Kjøpmannsgata og Stjørdal kommune har sagt seg villig til å hjelpe oss å kjøre snø nok til en 200 m lengde x 5 m bredde x 0,3 m tykkelse : 300 m3, i gågata i Stjørdal.

  • Når: 23.01.2019
  • Oppstart: 17:45
  • Hvor: Kjøpmannsgata, Stjørdal sentrum
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2019 Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Barn fra 2 til og med 10 år - Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Magnus Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Aune, Alva Vigrestad Klubb Frosta IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Bremseth, Oda Jeanette Pedersen Klubb Skatval Skilag Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Buland, Live Kristine Farstad Klubb IL Varden Meråker Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Finbraaten, Iver Klubb Byåsen IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Fleischer, Aleksander Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Fossen, Mikal Klubb Forra IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Husby, Sofie Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Lerfall, Petter Klevberg Klubb Lånke IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Meldal, Jonathan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Mondahl, Kasper Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Mondahl, Theo Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Myran, Ask Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Myran, Mira Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Overvik, Martine Klubb Lånke IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Rian, Malin Klubb Lånke IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Richstad, Ingrid Wold Klubb Hommelvik IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Richstad, Oscar Wold Klubb Hommelvik IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Sollihaug, Maja Kentø Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Sollihaug, Nora Kentø Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Sollihaug, Signe Kentø Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Sommerschild, Julian Slettvold Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Sommerschild, Sophia Slettvold Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Standal, Marie Klubb Lånke IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Sævik, Einar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart
Navn Søreng, Abel André Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse Barn fra 2 til og med 10 år Øvelse Fellesstart

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bremseth, Kevin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fosli, Nikolai Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Hommelvik IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammer, Iver Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opgård, Henrik Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Leinstrand IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strid, William Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sævik, Sigurd Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tynes, Edvard Skjøstad Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fleischer, Kristian Fredrik Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Palmelind, Andreas Borstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stokke, Sander Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tronvoll, Hampus Mack Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buland, Markus Kristoffer Farstad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gederaas, Embrik Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ljung, Gorm Hetland Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundberg, Petter Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Overvik, Adrian Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strid, Alexander Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hallan, Magnus Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvernrød, Snorre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ljung, Ulvar Hetland Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svinsås, Jens Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dullum, Ida Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hammer, Ingrid Sofie Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Standal, Emilie Klubb Lånke IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Størset, Rakel Lerfald Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finbraaten, Malin Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kvernrød, Sigrid Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svinsås, Astri Myhre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dullum, Ingrid Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opgård, Marion Raaen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlen, Kristine Elvebakk Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Einvik, Emilie Nora Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Engan, Julie Klubb Lånke IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjesbu, Ida Klubb Lånke IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI02, 02