Hopp til innhold

Bysprinten

  • Når: 27.04.2019
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Mosjøen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.04.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 27.04.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 27.04.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.04.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 27.04.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråten, Torkil Thorvaldsen Klubb Mosjøen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fagerdal, Olav Eindride Klubb Leirfjord IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haldorsen, Halvar Rochmann Klubb Leirfjord IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Haugum-Almås, Emil Klubb Mosjøen Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Jenssen, Markus Antonio Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kvam, Oliver Liam Dypaune Klubb Drevja IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Olav Tangen Klubb Drevja IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Torsetnes, Oskar Kismul Klubb Mosjøen IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Volden, Magnus Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennbakk, Jørgen Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fagerli, Julian Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fagerli, Ånund Klubb Susendal IL/UL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lantz-Juløy, Albert Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Leermo-Jürgensen, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Leinstrand IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Selnes, Elias Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sirijord, Øystein Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sirijord, Ole-Magnus Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tverå, Benjamin Forbergskog Klubb Kjærstad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnli, Oliver Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kolsvik, Petter Horsberg Klubb Mosjøen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mjølkarlid, Sigurd Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Mathias Tangen Klubb Drevja IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sandvik, Håkon Klubb Drevja IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sirijord, Lars-Andreas Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vollan, Ådne Klubb Susendal IL/UL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vollan, Iver Klubb Susendal IL/UL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hines, Trygve Mathias Klubb Herringen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Isaksen, Emil Aleksander Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Volden, Kristian Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Endresen, William Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Eirik Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Irgum, Eirik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kolåsæter, Noah Aronsen Klubb Skonseng UL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Storvoll, Isak Martinsønn Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Audun Klubb Leirfjord IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Fagerli, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Fagerli, Olve Klubb Susendal IL/UL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Lantz-Juløy, Johan Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås-Haugum, Ulrik Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Salomon Solum Klubb Overhalla IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Byhrø, Jonas Lintho Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Heimstad, Birk Gangmark Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sirijord, Per-Steinar Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Slettbakk, Kevin Juliussen Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Steinmo, Markus Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Vestvold, Sindre Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtstrand, Jannicke Jarnæs Klubb Halsøy IL - Ski Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Vollan, Odil Klubb Susendal IL/UL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mina Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Irgum, Maria Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kheder-Rynning, Nora Josefine Klubb Mosjøen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mjølkarlid, Aurora Klubb Hattfjelldal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nordgård, Constanse Josefin Klubb Mosjøen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanem, Helene Klubb Hattfjelldal IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Linnea Solum Klubb Overhalla IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Laukvik, Signe Klubb Mosjøen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sørmo, Maja Kristin Klubb Susendal IL/UL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tuva Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvik, Helene Klubb Mosjøen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kalkenberg, Rikke Bolstad Klubb Skonseng UL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Halsøy IL - Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Elise Solum Klubb Overhalla IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Dahle, Emilie Lindvall Klubb Sømna IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonsaksen, Isabel Hatlen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Haldorsen, Vilde Lovise Rochmann Klubb Leirfjord IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Martine Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Esther Tjønna Klubb Drevja IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Vestvold, Sanne Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Emma Windstad Klubb Halsøy IL - Ski Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Selnes, Emma Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schreiner, Anette Stien Klubb Skonseng UL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schreiner, Benedicte Stien Klubb Skonseng UL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Grøan, Tobias Mellembråten Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Knutsen, Elias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Rundhaug, Axel Kristian Klubb Skonseng UL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI02, 02