Hopp til innhold

Kalfosslekene - Kombinert

Velkommen til Kalfosslekene 2018

  • Når: 17.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Kombicross 10 år og y Øvelse Kombicross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Kombicross 12 år Øvelse Kombicross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Kombicross 12 år Jenter Øvelse Kombicross Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse RC 2 Jenter Øvelse Kombicross Startkontingent 100
Start 17.02.2018 Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse RC 3 Jenter Øvelse Kombicross Startkontingent 100

Påmeldte deltagere

Kombicross 10 år og y - Kombicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Vebjørn Klubb Tormod Skilag Klasse Kombicross 10 år og y Øvelse Kombicross
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Kombicross 10 år og y Øvelse Kombicross
Navn Hemstad, Gustav Sundsbakken Klubb Trysilgutten IL Klasse Kombicross 10 år og y Øvelse Kombicross
Navn Holter, Millie Elise Stefferud Klubb Vallset IL Klasse Kombicross 10 år og y Øvelse Kombicross
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse Kombicross 10 år og y Øvelse Kombicross
Navn Kristiansen, Celine Klubb Vallset IL Klasse Kombicross 10 år og y Øvelse Kombicross
Navn Kristiansen, Patrick Klubb Vallset IL Klasse Kombicross 10 år og y Øvelse Kombicross
Navn Norderhaug, Karinus Klubb Trysilgutten IL Klasse Kombicross 10 år og y Øvelse Kombicross
Navn Norderhaug, Sondre Klubb Trysilgutten IL Klasse Kombicross 10 år og y Øvelse Kombicross
Navn Norderhaug, Ingvild Klubb Trysilgutten IL Klasse Kombicross 10 år og y Øvelse Kombicross
Navn Nordsveen, Viktor Klubb Trysilgutten IL Klasse Kombicross 10 år og y Øvelse Kombicross
Navn Odden, Eldar Klubb Trysilgutten IL Klasse Kombicross 10 år og y Øvelse Kombicross
Navn Odden, Jenny Klubb Trysilgutten IL Klasse Kombicross 10 år og y Øvelse Kombicross
Navn Paula, Johanna Klubb Trysilgutten IL Klasse Kombicross 10 år og y Øvelse Kombicross
Navn Svingen, Magnus Vestues Klubb Trysilgutten IL Klasse Kombicross 10 år og y Øvelse Kombicross
Navn Vestgård, Sondre Røberg Klubb Trysilgutten IL Klasse Kombicross 10 år og y Øvelse Kombicross

Kombicross 12 år - Kombicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bysveen, Trym Vestlund Klubb Vallset IL Klasse Kombicross 12 år Øvelse Kombicross
Navn Hemstad, Melvin Klubb Trysilgutten IL Klasse Kombicross 12 år Øvelse Kombicross
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse Kombicross 12 år Øvelse Kombicross

Kombicross 12 år Jenter - Kombicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Marit Klubb Tormod Skilag Klasse Kombicross 12 år Jenter Øvelse Kombicross
Navn Norderhaug, Ildri Klubb Trysilgutten IL Klasse Kombicross 12 år Jenter Øvelse Kombicross

RC 3 Gutter - 1 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grambo, Elias Eilertsen Klubb Trysilgutten IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
Navn Paula, Julian Klubb Trysilgutten IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
Navn Rasmussen-Dalen, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
Navn Røberg, Sigurd Klubb Trysilgutten IL Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse RC 3 Gutter Øvelse 1 km
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge