Hopp til innhold

Tolgaspretten

Skigruppa i Tolga Idrettslag kan igjen invitere til hopp og kombinert i skianlegget på Hamran; midt i Tolga sentrum NB! Kjøreplan er endret. Oppdatert plan med ca. tider ligger vedlagt.

  • Når: 10.02.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Tolga
  • Gren: Kombinert
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 1 km / K16 - K20 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 3 km / K36 - K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 og oppover og A Lav fart Øvelse 3 km / K56 - K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse 3 km / K56 - K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 og oppover og C Øvelse 3 km / K36 - K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 og oppover og D Øvelse 2 km / K16 - K20 Startkontingent 100
Start 10.02.2018 Klasse G 8 -10 Øvelse 1 km / K16 - K20 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 1 km / K16 - K20 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 3 km / K36 - K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 13 og oppover og A Lav fart Øvelse 3 km / K56 - K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 13 og oppover og B Høy fart Øvelse 3 km / K56 - K60 Startkontingent 100
Start 10.02.2018 Klasse J 13 og oppover og C Øvelse 3 km / K36 - K40 Startkontingent 100
Start 10.02.2018 Klasse J 13 og oppover og D Øvelse 2 km / K16 - K20 Startkontingent 100
Start 10.02.2018 Klasse J 8-10 Øvelse 1 km / K16 - K20 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M veteran Øvelse 3 km / K56 - K60 Startkontingent 100
Start 10.02.2018 Klasse Åpen klasse K5 og K10 yngre 500 meter Øvelse 1 km Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 1 km / K16 - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bysveen, Trym Vestlund Klubb Vallset IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km / K16 - K20
Navn Evensen, Sondre Klubb Tolga IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km / K16 - K20
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse 1 km / K16 - K20
Navn Henriksen, Mathias Klubb Vallset IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km / K16 - K20

G 12 år - 3 km / K36 - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjorden, Alexander Ervik Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Langmo, Anders Kristoffer Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Orset, Ola Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Solvang, August Klubb Vallset IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km / K36 - K40

G 13 og oppover og A Lav fart - 3 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse G 13 og oppover og A Lav fart Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse G 13 og oppover og A Lav fart Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse G 13 og oppover og A Lav fart Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Rønningen, Henrik Klubb Nansen, IL Klasse G 13 og oppover og A Lav fart Øvelse 3 km / K56 - K60

G 13 og oppover og B Høy fart - 3 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gujord, Johannes Klubb Byåsen IL Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Hegstad, Lasse Klubb Torvikbukt IL Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Høien, Eskil Klubb Byåsen IL Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse 3 km / K56 - K60

G 13 og oppover og C - 3 km / K36 - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasmussen-Dalen, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 og oppover og C Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Rønningen, David Klubb Nansen, IL Klasse G 13 og oppover og C Øvelse 3 km / K36 - K40

G 8 -10 - 1 km / K16 - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskau Olsen, Gabriel Klubb Vallset IL Klasse G 8 -10 Øvelse 1 km / K16 - K20
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Byåsen IL Klasse G 8 -10 Øvelse 1 km / K16 - K20
Navn Hilmarsen, Ingmar Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse G 8 -10 Øvelse 1 km / K16 - K20
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse G 8 -10 Øvelse 1 km / K16 - K20
Navn Kristiansen, Patrick Klubb Vallset IL Klasse G 8 -10 Øvelse 1 km / K16 - K20
Navn Lien, Raymond Jr. Klubb Vallset IL Klasse G 8 -10 Øvelse 1 km / K16 - K20
Navn Rønningen, Jørgen Klubb Nansen, IL Klasse G 8 -10 Øvelse 1 km / K16 - K20
Navn Solvang, Simen Klubb Vallset IL Klasse G 8 -10 Øvelse 1 km / K16 - K20
Navn Østgårdstrøen, Eivind Ryen Klubb Nansen, IL Klasse G 8 -10 Øvelse 1 km / K16 - K20

J 11 år - 1 km / K16 - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holter, Millie Elise Stefferud Klubb Vallset IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km / K16 - K20
Navn Østgårdstrøen, Ingeborg Ryen Klubb Nansen, IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km / K16 - K20

J 12 år - 3 km / K36 - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Græsli, Kjersti Klubb Tydal IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km / K36 - K40
Navn Høien, Ane Elinsdatter Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km / K36 - K40

J 13 og oppover og A Lav fart - 3 km / K56 - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse J 13 og oppover og A Lav fart Øvelse 3 km / K56 - K60
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 13 og oppover og A Lav fart Øvelse 3 km / K56 - K60

J 8-10 - 1 km / K16 - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dagsgård Støen, Mathilde Klubb Vallset IL Klasse J 8-10 Øvelse 1 km / K16 - K20
Navn Evensen, Andrine Klubb Tolga IL Klasse J 8-10 Øvelse 1 km / K16 - K20
Navn Fjorden, Malin Ervik Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse 1 km / K16 - K20
Navn Græsli, Ingrid Klubb Tydal IL Klasse J 8-10 Øvelse 1 km / K16 - K20
Navn Johnsen Simensen, Andrine Klubb Vallset IL Klasse J 8-10 Øvelse 1 km / K16 - K20
Navn Kildahl, Celine Yu Broen Klubb Tolga IL Klasse J 8-10 Øvelse 1 km / K16 - K20
Navn Kristiansen, Celine Klubb Vallset IL Klasse J 8-10 Øvelse 1 km / K16 - K20
Navn Mangerud, Sine Elida Klubb Vallset IL Klasse J 8-10 Øvelse 1 km / K16 - K20
Navn Oustad, Birthe Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8-10 Øvelse 1 km / K16 - K20

Åpen klasse K5 og K10 yngre 500 meter - 1 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Byåsen IL Klasse Åpen klasse K5 og K10 yngre 500 meter Øvelse 1 km
Navn Gujord, Sunniva Johansen Klubb Surnadal IL Klasse Åpen klasse K5 og K10 yngre 500 meter Øvelse 1 km
Navn Hegstad, Mathilde Endresen Klubb Osmarka IL Klasse Åpen klasse K5 og K10 yngre 500 meter Øvelse 1 km
Navn Hilmarsen, Martin Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse Åpen klasse K5 og K10 yngre 500 meter Øvelse 1 km
nif-epi04, 04
NTB scanpix