Hopp til innhold

Tolgaspretten - Hopp

Skigruppa i Tolga Idrettslag kan igjen invitere til hopp og kombinert i skianlegget på Hamran; midt i Tolga sentrum. NB! Kjøreplan er endret. Oppdatert plan med ca. tider ligger vedlagt.

  • Når: 10.02.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Tolga
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse K20 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse K20 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 og oppover og A Lav fart Øvelse K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 og oppover og C Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse G 13 og oppover og D Øvelse K20 Startkontingent 100
Start 10.02.2018 Klasse G 8-10 Øvelse K20 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse K20 Startkontingent 100
Start 10.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse K20 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 13 og oppover og A Lav fart Øvelse K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 13 og oppover og B Høy fart Øvelse K60 Startkontingent 100
Start 10.02.2018 Klasse J 13 og oppover og C Øvelse K36 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse J 13 og oppover og D Øvelse K20 Startkontingent 100
Start 10.02.2018 Klasse J 8-10 Øvelse K20 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse M Veteran Øvelse K60 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Åpne klasse K 5 og K 10 Øvelse K10 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bysveen, Trym Vestlund Klubb Vallset IL Klasse G 11 år Øvelse K20
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 11 år Øvelse K20
Navn Henriksen, Mathias Klubb Vallset IL Klasse G 11 år Øvelse K20

G 12 år - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solvang, August Klubb Vallset IL Klasse G 12 år Øvelse K20

G 12 år - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh-Hansen, Vebjørn Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse K40
Navn Fjorden, Alexander Ervik Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse K40
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse G 12 år Øvelse K40
Navn Hilmarsen, Henrik Elias Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse G 12 år Øvelse K40
Navn Langmo, Anders Kristoffer Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse K40
Navn Orset, Ola Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse G 12 år Øvelse K40

G 13 og oppover og A Lav fart - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hovdenak, Erik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 og oppover og A Lav fart Øvelse K60
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse G 13 og oppover og A Lav fart Øvelse K60
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse G 13 og oppover og A Lav fart Øvelse K60
Navn Orset, Johan Fredriksen Klubb Torvikbukt IL Klasse G 13 og oppover og A Lav fart Øvelse K60
Navn Rønningen, Henrik Klubb Nansen, IL Klasse G 13 og oppover og A Lav fart Øvelse K60
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse G 13 og oppover og A Lav fart Øvelse K60

G 13 og oppover og B Høy fart - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgen, Asgeir Klubb Elverum Hopp Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse K60
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse K60
Navn Grambo, Elias Eilertsen Klubb Trysilgutten IL Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse K60
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse K60
Navn Hegstad, Lasse Klubb Torvikbukt IL Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse K60
Navn Høien, Eskil Klubb Byåsen IL Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse K60
Navn Juliussen, Emil Klubb Elverum Hopp Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse K60
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse K60
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse K60
Navn Lund, Even Leinan Klubb Tolga IL Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse K60
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse K60
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse K60
Navn Årdal, Johannes Klubb Jølster IL Klasse G 13 og oppover og B Høy fart Øvelse K60

G 13 og oppover og C - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasmussen-Dalen, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 13 og oppover og C Øvelse K40
Navn Rønningen, David Klubb Nansen, IL Klasse G 13 og oppover og C Øvelse K40

G 8-10 - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh-Hansen, Torvin Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse K20
Navn Fossen, Iver-Martin Kjørsvik Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse K20
Navn Hilmarsen, Ingmar Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse G 8-10 Øvelse K20
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse G 8-10 Øvelse K20
Navn Le, Alvin Tuong vinh Klubb Byåsen IL Klasse G 8-10 Øvelse K20
Navn Lien, Raymond Jr. Klubb Vallset IL Klasse G 8-10 Øvelse K20
Navn Rasmussen-Dalen, Sander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse G 8-10 Øvelse K20
Navn Rønningen, Jørgen Klubb Nansen, IL Klasse G 8-10 Øvelse K20
Navn Solvang, Simen Klubb Vallset IL Klasse G 8-10 Øvelse K20

J 12 år - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myhre, Karoline Klubb Vallset IL Klasse J 12 år Øvelse K20

J 12 år - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Græsli, Kjersti Klubb Tydal IL Klasse J 12 år Øvelse K40
Navn Høien, Ane Elinsdatter Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse K40

J 13 og oppover og A Lav fart - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Gyda Westvold Klubb Nansen, IL Klasse J 13 og oppover og A Lav fart Øvelse K60
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 13 og oppover og A Lav fart Øvelse K60

J 13 og oppover og C - K36

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svorkmo-Lundberg, Solveig Klubb Oppdal IL Klasse J 13 og oppover og C Øvelse K36

J 8-10 - K20

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dagsgård Støen, Mathilde Klubb Vallset IL Klasse J 8-10 Øvelse K20
Navn Fjorden, Malin Ervik Klubb Byåsen IL Klasse J 8-10 Øvelse K20
Navn Græsli, Ingrid Klubb Tydal IL Klasse J 8-10 Øvelse K20
Navn Holter, Millie Elise Stefferud Klubb Vallset IL Klasse J 8-10 Øvelse K20
Navn Johnsen Simensen, Andrine Klubb Vallset IL Klasse J 8-10 Øvelse K20
Navn Kildahl, Celine Yu Broen Klubb Tolga IL Klasse J 8-10 Øvelse K20
Navn Kristiansen, Celine Klubb Vallset IL Klasse J 8-10 Øvelse K20
Navn Mangerud, Sine Elida Klubb Vallset IL Klasse J 8-10 Øvelse K20
Navn Oustad, Birthe Klubb Furnes Skiløperforening Klasse J 8-10 Øvelse K20
Navn Sæther, Natalie Klubb Tolga IL Klasse J 8-10 Øvelse K20

M Veteran - K60

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røistad, Bjørn Klubb Røros IL Klasse M Veteran Øvelse K60
Navn Sæthre, Henning Stormyr Klubb Sogndal IL Klasse M Veteran Øvelse K60

Åpne klasse K 5 og K 10 - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskau Olsen, Gabriel Klubb Vallset IL Klasse Åpne klasse K 5 og K 10 Øvelse K10
Navn Flaten, Bård Jørgen Klubb Tolga IL Klasse Åpne klasse K 5 og K 10 Øvelse K10
Navn Fossen, Lotta Kjørsvik Klubb Byåsen IL Klasse Åpne klasse K 5 og K 10 Øvelse K10
Navn Hegstad, Mathilde Endresen Klubb Osmarka IL Klasse Åpne klasse K 5 og K 10 Øvelse K10
Navn Hilmarsen, Martin Wikstrøm Klubb Tolga IL Klasse Åpne klasse K 5 og K 10 Øvelse K10
Navn Kristiansen, Patrick Klubb Vallset IL Klasse Åpne klasse K 5 og K 10 Øvelse K10
Navn Østgårdstrøen, Eivind Ryen Klubb Nansen, IL Klasse Åpne klasse K 5 og K 10 Øvelse K10
Navn Østgårdstrøen, Ingeborg Ryen Klubb Nansen, IL Klasse Åpne klasse K 5 og K 10 Øvelse K10
NIF-EPI03, 03
Snorre Veggan