Hopp til innhold

Vallset Open

Vallset IL ønsker velkommen til Vallset Open 2018 Klasser/bakker hopp: K7 og K15: En jente- og en gutteklasse i hver bakke. K25: J/G RC D (13-16 år) og åpen klasse. K40: J/G 12 år, J/G RC C (13-16 år) og åpen klasse. K70: J/G RC B/A (13-16 år), junior k/m, senior k/m og veteran k/m. Rennstart er kl 12.00. Treningshopping fra kl 10.30 på renndagen, ingen prøveomgang. Bakkene stenger for siste preparering ca 15 min før 1.omgang starter. Under rennet vil man hoppe hver bakke ferdig, med start i K70 og deretter i synkende rekkefølge, med avslutning i K7/15.

  • Når: 21.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Lierberget Hoppsenter
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2018
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Gutter RC A Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Gutter RC B Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Gutter RC C Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Gutter RC D Øvelse K25 Startkontingent 100
Start 21.01.2018 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K7 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 21.01.2018 Klasse Jenter RC B Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Jenter RC A Øvelse K70 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Jenter RC C Øvelse K40 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Jenter RC D Øvelse K25 Startkontingent 100
Start 21.01.2018 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K15 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K25 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K40 Startkontingent 100
Start 21.01.2018 Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K7 Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse K junior Øvelse K70 Startkontingent 115
Start 21.01.2018 Klasse K senior Øvelse K70 Startkontingent 130
Start 21.01.2018 Klasse K Veteran Øvelse K70 Startkontingent 130
Start 21.01.2018 Klasse M junior Øvelse K70 Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.01.2018 Klasse M senior Øvelse K70 Startkontingent 130
Start 21.01.2018 Klasse M Veteran Øvelse K70 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 12 år - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Emil Klubb Harpefoss IL Klasse G 12 år Øvelse K40
Navn Hansen, Gisle Westvold Klubb Nansen, IL Klasse G 12 år Øvelse K40
Navn Kjøllestad, Isaac Olav Klubb Elverum Hopp Klasse G 12 år Øvelse K40

Gutter RC A - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haavi, Morten Haug Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Hansen, Gaute Westvold Klubb Nansen, IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Høines, Kristian Amundsen Klubb Pors IF Alianse - Skigruppe Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Jevne, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Scheie, Tord Klubb Sør-Fron IL Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Strøm, Eidar Johan Klubb Alta IF Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Strømhaug, Per Einar Skjæret Klubb Folldal IF Klasse Gutter RC A Øvelse K70
Navn Øyvindsson, Anton Klubb MjøsSki Klasse Gutter RC A Øvelse K70

Gutter RC B - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenden, Petter Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Harkinn, Petter Olai Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Heimdahl, Mats Lund Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Juliussen, Emil Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70
Navn Wangen, Vetle Klubb Sør-Fron IL Klasse Gutter RC B Øvelse K70

Gutter RC C - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasmussen-Dalen, Fredrik Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter RC C Øvelse K40
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter RC C Øvelse K40

Gutter åpen klasse - K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeskau Olsen, Gabriel Klubb Vallset IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Henriksen, Mathias Klubb Vallset IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Jacobsen, Tobias Nedrum Klubb Søre Ål IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Kristiansen, Patrick Klubb Vallset IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Lien, Raymond Jr. Klubb Vallset IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Picard, Filip Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Rasmussen-Dalen, Sander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Rognstad, Ola Klubb Vallset IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15
Navn Solvang, Simen Vasaasen Klubb Vallset IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K15

Gutter åpen klasse - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beck-Fredrikstad, Henrik Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Brenden, Ola Klubb Harpefoss IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Bysveen, Trym Vestlund Klubb Vallset IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Harkinn, Jørgen Linus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Kjøllestad, Leon Kristoffer Klubb Elverum Hopp Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25
Navn Solvang, August Klubb Vallset IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K25

Gutter åpen klasse - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Svenningsen-Fjeld, Odd Harald Klubb Raufoss Hopp Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K40

Gutter åpen klasse - K7

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillehagen, Hjalti Knutsen Klubb Vallset IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K7
Navn Mæhlum, Petter Klubb Vallset IL Klasse Gutter åpen klasse Øvelse K7

Jenter RC B - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oustad, Mathilde Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Jenter RC B Øvelse K70

Jenter RC A - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørseth, Thea Minyan Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse Jenter RC A Øvelse K70

Jenter RC C - K40

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Ingrid Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Jenter RC C Øvelse K40

Jenter åpen klasse - K15

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dagsgård Støen, Mathilde Klubb Vallset IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K15
Navn Holter, Millie Elise Stefferud Klubb Vallset IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K15
Navn Kristiansen, Celine Klubb Vallset IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K15
Navn Mangerud, Sine Elida Klubb Vallset IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K15

Jenter åpen klasse - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myhre, Karoline Klubb Vallset IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K25
Navn Oustad, Birthe Klubb Furnes Skiløperforening Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K25
Navn Scheie, Lisa Klubb Sør-Fron IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K25

Jenter åpen klasse - K7

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Korsbakken, Pernille Klubb Vallset IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K7
Navn Lillehagen, Mila Knutsen Klubb Vallset IL Klasse Jenter åpen klasse Øvelse K7

M junior - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Harkinn, Morten Aleksander Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M junior Øvelse K70
Navn Knutsen, Magnus Klubb Furnes Skiløperforening Klasse M junior Øvelse K70

M Veteran - K70

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heimdahl, Oddgeir Klubb Raufoss Hopp Klasse M Veteran Øvelse K70
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix