Hopp til innhold

NM Freeski Slopestyle

Geilo IL Freeski skal i samarbeid med Norges skiforbund arrangere NM i Slopestyle! Arrangementet vil finne sted i Havsdalen. Da arrangementet er midt i høysesong på Geilo så anbefaler vi at alle som skal til NM snarest booker overnatting. Vi har fått avtale med Havsdalsgrenda med pris til idrettslagene på kr 325,- pr pers pr døgn (tilbudet gjelder pr pers i leilighet). Sengetøy kr 100,- kommer i tillegg og utvask er inkludert. Vi anbefaler idrettslagene å sende inn samlet bestilling. Ring 31 41 11 15 og oppgi kode FreeskiNM. Dette er et begrenset tilbud. Ellers er det en rekke overnattingsmuligheter på Geilo se booking.com eller hotels.com. For oppdatert konkurranse plan følg med få Geilo Freeski sin facebookside; https://www.facebook.com/Geilo-Freeski-136342793100237/. Oversikt klasser: HL: 2005-2006, NM junior: 2001-2005, NM senior: 2000 og eldre (f. 2005 må velge om de stiller i HL eller NM). Geilo freeski ønsker dere hjertelig velkommen!

  • Når: 06.04.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Geilo
  • Gren: Freeski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.04.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse Senior Kvinner Øvelse Slopestyle Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior Gutter - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darre, Peder Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Drange, Håkon Wagtskjold Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Gillebo, Oskar Holand Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Gjeraldstveit, Espen Klubb Voss Freestyleklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Gråberg, Vebjørn Klubb Freidig, SPK Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Gulløien, Emilian Alberti Klubb Trysilgutten IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Hagbø, Erlend Tornås Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Hagland, Olve Almås Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Hansen, Tobias Klubb Voss Freestyleklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Haug, Tarald Rønningen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Heier-Arnesen, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Holmberg, Johannes Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Hübert, Oscar Ludwig Grønlie Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Håtveit, Brage Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Jenssen, Nikolay Viktorovich Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Johansen, Iver Berg Klubb Hakadal IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kapstad, Axel Fredrik Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kjellsby, Nicolai Leegaard Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Knudsen, Petter Råstad Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Koch, Emil Zajc Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kristiansen, Max Lemme Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Loftås, Even Alme Klubb Ålen IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Lohne, Christian Fredrik Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Mauseth, Jonas Klubb Namsos IL Alpin Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Mellerud, Arne-magnus Soland Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Moltzau, Vetle Roman Klubb Hakadal IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Mølmann, Alexander Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Oksmo, Johann Næshagen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Olsen, Anders Holsve Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Rasmussen, Bendik Horgen Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Robertsen, Thomas Gylseth Klubb Normal SK Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sagen, Marius Sebastian Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sataøen, Sondre Eide Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Schultz, Even Bjørnsgaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Skedsmo, Magnus Leyell Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Solberg, Aleksander Røste Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Stølen, Per Helge Klubb Sykkylven IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sveum, Daniel Strand Klubb Øystre Slidre IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sørensen, Filip August Stangeland Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Vestmo, Adam Klubb Trysilgutten IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Åkvik, Mathias Østerholt Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle

Junior Jenter - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossengen, Helle Haugland Klubb Voss Freestyleklubb Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Lønn, Emma Hammersmark Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Ofigsbø, Vega Radmann Klubb Heming, IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Opsahl, Marte Klubb Geilo IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Tamburstuen, Martine Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle

Senior Kvinner - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Marina Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Senior Kvinner Øvelse Slopestyle
Navn Ros, Elvira Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Senior Kvinner Øvelse Slopestyle

Senior Menn - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Trym Sunde Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Bjørndal, Mats Klubb Bergen Freestyleklubb Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Finskud, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Gaup, John Emil Storvik Klubb Normal SK Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Gjære, Elias Jonas Klubb Bærums Skiklub Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Granøien, Gustav Johnsen Klubb Oppdal IL Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Holtet, Eivind Aarøy Klubb Heming, IL Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Håtveit, Andreas Klubb Geilo IL Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Kaupang, Mikkel Brusletto Klubb Geilo IL Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Kleivnes, Sander Klubb Freidig, SPK Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Koch, Jesper Zajc Klubb Bærums Skiklub Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Leyobo, Markus Gueah Klubb Aron Sportsklubb Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Ruud, Daniel Fonseca Klubb Heming, IL Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Schjerve, Sebastian Klubb Namsos IL Alpin Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Simensen, Sander Marelius Klubb Alta Alpin & Snowboardklubb Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Sæterøy, Eirik Klubb Aron Sportsklubb Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Thorset, Jon Thore Mogen Klubb Hemsedal IL Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Willassen, Simon Manshadi Klubb Alta Alpin & Snowboardklubb Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
NIF-EPI03, 03
NSF - Nor Freeski