Hopp til innhold

NOR Freeski Cup Slopestyle - Geilo, NY DATO

NOR Freeski Cupen som skulle vært arranger 29. januar på Geilo flyttes til 26. mars på grunn av snømangel. Konkurransen er nå fulltegnet og etteranmelding er ikke lenger mulig! Mer informasjon på Facebook-arrangementet.

  • Når: 26.03.2022
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Geilo
  • Gren: Freeski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse Senior Kvinner Øvelse Slopestyle Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior Gutter - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askeland, Marius Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Bostadløkken, William Heimdal Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Braaten, Henrik Klubb Hakadal IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Christensen, Marius Foss Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Dahle, Johannes Bækken Klubb Bergen Freestyleklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Dalane, Even Thallaug Klubb Gausdal Skilag Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Etterlid, Henrik Amundsen Klubb Gol IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Fenstad, Vemund Musdalslien Klubb Gausdal Skilag Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Fjeldstad, Ola Klubb Hakadal IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Gillebo, Marius Holand Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Gruben, Mathias Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Grønnerød, Håkon Haug Klubb Fjellet IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Gullstein, Ola Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Gulløien, Emilian Alberti Klubb Trysil IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Hansen, Tobias Klubb Voss Freestyleklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Haug, Tarald Rønningen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Helgeland, Amund Falk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Henriksen, Jakob Elvinius Bryn Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Holm, Markus Johannes Klubb Hakadal IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Holm, Fredrik Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Høberg, August Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Indrevik, Axel Appelbom Klubb Tromsø Alpinklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Joranger, Jens Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kihle, Jacob Lunde Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kjæmperud, Elias Trillhus Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Knudsen, Petter Råstad Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kolbeinsen, Leopold Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kondrup, Mads Bjønness Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kragerud, Marcus Bang Klubb Hakadal IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kristiansen, Max Lemme Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Krydsby-Sommersten, Theodor Klubb Gol IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Landrø, Leo Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Larsen, Jonas Alexander Lundgreen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Lauritsen, Matias Grue Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Loven, Felix Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Lysgård, Sebastian Bang Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Medhus, Syver Pålsson Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Mugås, Oskar Ravn Klubb Voss Freestyleklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Mæland, Iver Skiple Klubb Voss Freestyleklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Nordby, Ola Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Nordgarden, Håkon Gudmundson Jacob Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Olerud, Kristoffer Arstal Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Opsahl, Marius Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Rasmussen, Bendik Horgen Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Riekeles, Casper Skovli Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sataøen, Sondre Eide Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sejersted, Johannes Grevstad Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Selvén, Isak Tverelv Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Skarpnord, Theodor Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sneen, Birk Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Solberg, Aleksander Røste Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Stalheim-Nordli, Oskar Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Stene-Johansen, Filip Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Styve, Askil Waring Klubb Voss Freestyleklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sund, Mattis Alexander Klubb Hakadal IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sveum, Daniel Strand Klubb Trysil IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sætre, Preben Klubb Trysil IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Viken-Andreassen, Noah Conrad Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Vorsmann, Sten Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Walaker, Thilo Fossum Klubb Gol IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle

Junior Jenter - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullhagen, Ingrid Klubb Ål IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Hagland, Ingvild Almås Klubb Heming, IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Jenssen, Aleksandra Viktorovna Klubb Heming, IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Joranger, Simone Klubb Geilo IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Lunner, Nora Wold Klubb Hakadal IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Skeie-Søreide, Saga Linéa Klubb Voss Freestyleklubb Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Tamburstuen, Martine Alexandra Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Thomsen-Haga, Maja Klubb Geilo IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Tranås, Tyra Erikka Kvalsvik Klubb Heming, IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle

Senior Kvinner - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossengen, Helle Haugland Klubb Voss Freestyleklubb Klasse Senior Kvinner Øvelse Slopestyle
Navn Grytnes, Thea Emilie Klubb Heming, IL Klasse Senior Kvinner Øvelse Slopestyle
Navn Mitander, Christine Klubb Gol IL Klasse Senior Kvinner Øvelse Slopestyle

Senior Menn - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darre, Peder Klubb Aron Sportsklubb Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Jostad, Fredrik Ouren Klubb Trysil IL Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Kapstad, Axel Fredrik Klubb Heming, IL Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
NIF-EPI02, 02
NSF - Nor Freeski