Hopp til innhold

Buskerud free ski cup

Nå er påmeldingsfristen ute og rennet er fult. Evt nye påmeldinger kommer ikke med på startlisten. Vikersund alpin og snowboard klubb ønsker velkommen til Buskerud freeski cup i slopestyle lørdag 12.februar. Dette er en lavterskel konkurranse. Det blir pallpremier fra lokale sponsorer og deltakerpremie til alle. Konkurransen er åpen for påmelding og betaling på Min idrett. Påmeldingsfrist 11.02.22 Kl.17.00 Gjeldende smittevernregler følges. Maks 80 deltakere Se arrangementinfo på hjemmesiden. Husk å betale engangslisens ved registrering/ved oppmøte om du ikke har helårslisens.

  • Når: 12.02.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Vikersund
  • Gren: Freeski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse U 10 gutter og jenter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.02.2022 Klasse U12 2010-2011 Øvelse Slopestyle Startkontingent 150
Start 12.02.2022 Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior Gutter - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Filip Klubb Vikersund IF Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Brunner, Frans Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Brækhus, Petter Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Båsum, William Klubb Vikersund IF Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Etterlid, Henrik Amundsen Klubb Gol IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Formodalen, Tobias Lønning Klubb Vestre Spone IF Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Grande, Sverre Berling Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Grimsson, Jonar Sebastian Giljan Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Helberg, Markus Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Høberg, August Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Lauritsen, Matias Grue Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Longfjeld, Lars Jørgen Klubb Vikersund IF Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Mayer, Kasper Thingelstad Klubb Vikersund IF Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Meex-Evensen, Andres Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sande, Alfred Berglund Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Skau, Terje Krisander Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Wiig, Samuel Martin Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle

Kids: Gutter 10-12 år - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo-Stenhagen, Birk August Klubb Heming, IL Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Børke, Jonas Gilen Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Fischer, Fredrick Dahler Klubb Vikersund IF Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Grøndal, Vegard Shalom Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Haavardsholm, Toivo Alexander Waltila Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Hedenstad, Andreas Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Kristel, Tony Klubb Vikersund IF Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Kråkemo, Fredrik Lindvåg Klubb Vikersund IF Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Lemos, Aleksander Diatunda Tande de Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Røli, Bendik Braaten Klubb Heming, IL Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Schenk, Filip Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Skjennum, Oliver Haugen Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Slettene, Gustav Hakvåg Klubb Bærums Skiklub Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Stormo, Teodor Løkken Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Sørbotten, Theodor Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Tvedt, William Isaksen Klubb Heming, IL Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Vorsmann, Oliver Klubb Geilo IL Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Westerlund, Aslak Storm Edland Klubb Vikersund IF Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle
Navn Ødegård, Simon Klubb Vikersund IF Klasse Kids: Gutter 10-12 år Øvelse Slopestyle

U 10 gutter og jenter 2012 og yngre - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Oliver Linberg Klubb Heming, IL Klasse U 10 gutter og jenter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Fosnæs, Birk Smith Klubb Vikersund IF Klasse U 10 gutter og jenter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Keita, Zion Modou Klubb Vikersund IF Klasse U 10 gutter og jenter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Kristel, Kent Klubb Vikersund IF Klasse U 10 gutter og jenter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Leirmo, Vinnie Braathen Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse U 10 gutter og jenter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Løvstrand, Odin Hansen Klubb Åmot IF Klasse U 10 gutter og jenter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Reitan, Rasmus Synak Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse U 10 gutter og jenter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Skjennum, Theo Haugen Klubb Aron Sportsklubb Klasse U 10 gutter og jenter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Vorsmann, Laura Lovise Klubb Geilo IL Klasse U 10 gutter og jenter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Westerlund, Sondre Vinter Edland Klubb Vikersund IF Klasse U 10 gutter og jenter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle

Yngre junior 2008-2009 - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Sindre Kjelsberg Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Bakken, Vebjørn Klubb Vikersund IF Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Bjørnstad, Oliver Linberg Klubb Heming, IL Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Bjørnstad, Mikkel Christopher Boman Klubb Bærums Skiklub Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Bogen, Eirik Rasmussen Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Eid, Jakob Marinius Bredland Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Eid, Mathias Bredland Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Engan, Lars Jørgen Tangen Klubb Vikersund IF Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Engen, Magnus Weggersen Klubb Vikersund IF Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Frydenlund, Syver Woll Klubb Geilo IL Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Grimsson, Jonar Sebastian Giljan Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Grosch, Frikk Solbakken Klubb Heming, IL Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Gullhagen, Sayf Klubb Ål IL Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Haaland, Jean Sebastian Klubb Bærums Skiklub Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Hatlen, Thomas Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Haugeplass, Samuel Klubb Geilo IL Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Hiorth, Kristoffer Henrik Klubb Heming, IL Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Kallenius, Henrik Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Kongsrud, Magnus Klubb Vikersund IF Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Kosabek, Kristoffer Gran Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Magnussen, Dennis Egido Klubb Vikersund IF Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Mortensson, Mikkel Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Reite, Chris Robert Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Riggenholt, Jørgen Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Sand, Jesper Gustavson Klubb Kjelsås IL Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Skredsvig, Mathias Klubb Vikersund IF Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Wessel, Viktor Klubb Heming, IL Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Ziegler, Alexander Oscar Klubb Heming, IL Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Ødegård, Mikkel Klubb Vikersund IF Klasse Yngre junior 2008-2009 Øvelse Slopestyle
NIF-EPI03, 03
NSF - Nor Freeski