Hopp til innhold

Buskerud Freeski Cup Gol

Gol IL Alpin/Freeski og Hallingdal folkehøgskole ønsker velkommen til Buskerud Freeski Cup, Slopestyle, i Gol, lørdag !9.02 2022. Dette er en lavterskel konkurranse der ski og snowboard konkurrerer i samme klasse. Flotte pallpremier fra sponsorer og deltagerpremie til alle. Konkurransen er også åpen for deltagere utenfor Buskerud skikrets. Følg oppdatert info om rennet og smittevern på: https://www.facebook.com/events/2025328780963090/?ref=newsfeed Påmelding og betaling via Min idrett. NB! Påmeldingsfrist 17.02

  • Når: 19.02.2022
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Gol
  • Gren: Freeski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse Junior Gutter 2004-2007 Øvelse Slopestyle Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse Junior Jenter 2004-2007 Øvelse Slopestyle Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse U 10 Gutter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse U 10 Jenter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse U 12 Gutter 2010-2011 Øvelse Slopestyle Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse U 12 Jenter 2010-2011 Øvelse Slopestyle Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse Yngre junior Gutter 2008-2009 Øvelse Slopestyle Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.02.2022 Klasse Yngre junior Jenter 2008-2009 Øvelse Slopestyle Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior Gutter 2004-2007 - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Filip Klubb Vikersund IF Klasse Junior Gutter 2004-2007 Øvelse Slopestyle
Navn Ekra-Solhaug, Tord Klubb Trysil IL Klasse Junior Gutter 2004-2007 Øvelse Slopestyle
Navn Etterlid, Henrik Amundsen Klubb Gol IL Klasse Junior Gutter 2004-2007 Øvelse Slopestyle
Navn Gillebo, Marius Holand Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter 2004-2007 Øvelse Slopestyle
Navn Grønnerød, Håkon Haug Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter 2004-2007 Øvelse Slopestyle
Navn Helberg, Jørgen Ween Klubb Gol IL Klasse Junior Gutter 2004-2007 Øvelse Slopestyle
Navn Kihle, Jacob Lunde Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter 2004-2007 Øvelse Slopestyle
Navn Kjæmperud, Elias Trillhus Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter 2004-2007 Øvelse Slopestyle
Navn Krydsby-Sommersten, Theodor Klubb Gol IL Klasse Junior Gutter 2004-2007 Øvelse Slopestyle
Navn Lauritsen, Matias Grue Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter 2004-2007 Øvelse Slopestyle
Navn Riekeles, Casper Skovli Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter 2004-2007 Øvelse Slopestyle
Navn Sejersted, Johannes Grevstad Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter 2004-2007 Øvelse Slopestyle
Navn Skarpnord, Theodor Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter 2004-2007 Øvelse Slopestyle
Navn Sneen, Birk Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter 2004-2007 Øvelse Slopestyle
Navn Stene-Johansen, Filip Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter 2004-2007 Øvelse Slopestyle
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter 2004-2007 Øvelse Slopestyle
Navn Viken-Andreassen, Noah Conrad Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter 2004-2007 Øvelse Slopestyle
Navn Vorsmann, Sten Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter 2004-2007 Øvelse Slopestyle
Navn Walaker, Thilo Fossum Klubb Gol IL Klasse Junior Gutter 2004-2007 Øvelse Slopestyle
Navn Øynebråten, Magnus Buøen Klubb Gol IL Klasse Junior Gutter 2004-2007 Øvelse Slopestyle

Junior Jenter 2004-2007 - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullhagen, Ingrid Klubb Ål IL Klasse Junior Jenter 2004-2007 Øvelse Slopestyle
Navn Joranger, Simone Klubb Geilo IL Klasse Junior Jenter 2004-2007 Øvelse Slopestyle
Navn Romøren, Hedda Celine Klubb Gol IL Klasse Junior Jenter 2004-2007 Øvelse Slopestyle

U 10 Gutter 2012 og yngre - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buszko, Leon Emil Klubb Bærums Skiklub Klasse U 10 Gutter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Een, Trym Strømmen Klubb Voss Freestyleklubb Klasse U 10 Gutter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Hole, Jesper Økland Klubb Bergen Freestyleklubb Klasse U 10 Gutter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Krydsby-Sommersten, Ole Jørgen Klubb Gol IL Klasse U 10 Gutter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Laaveg, Sander Klubb Geilo IL Klasse U 10 Gutter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Laaveg, Vetle Klubb Geilo IL Klasse U 10 Gutter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Lemos, Tomas Kissolongo Tande de Klubb Aron Sportsklubb Klasse U 10 Gutter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Lilleheil, Ola Sponland Klubb Klasse U 10 Gutter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Valen, Aksel Klubb Klasse U 10 Gutter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle

U 10 Jenter 2012 og yngre - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugeplass, Olivia Leonore Klubb Klasse U 10 Jenter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Pedersen, Alicia Klubb Geilo IL Klasse U 10 Jenter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Vorsmann, Laura Lovise Klubb Geilo IL Klasse U 10 Jenter 2012 og yngre Øvelse Slopestyle

U 12 Gutter 2010-2011 - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Een, Styrk Strømmen Klubb Voss Freestyleklubb Klasse U 12 Gutter 2010-2011 Øvelse Slopestyle
Navn Hedenstad, Andreas Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse U 12 Gutter 2010-2011 Øvelse Slopestyle
Navn Lemos, Aleksander Diatunda Tande de Klubb Aron Sportsklubb Klasse U 12 Gutter 2010-2011 Øvelse Slopestyle
Navn Lillefosse, Ulrik Magnussen Klubb Bergen Freestyleklubb Klasse U 12 Gutter 2010-2011 Øvelse Slopestyle
Navn Møhlenberg, Jonas Personbråten Klubb Gol IL Klasse U 12 Gutter 2010-2011 Øvelse Slopestyle
Navn Pedersen, Noah Klubb Geilo IL Klasse U 12 Gutter 2010-2011 Øvelse Slopestyle
Navn Romøren, Storm Alexander Klubb Gol IL Klasse U 12 Gutter 2010-2011 Øvelse Slopestyle
Navn Skjennum, Oliver Haugen Klubb Aron Sportsklubb Klasse U 12 Gutter 2010-2011 Øvelse Slopestyle
Navn Vorsmann, Oliver Klubb Geilo IL Klasse U 12 Gutter 2010-2011 Øvelse Slopestyle
Navn Ødegård, Simon Klubb Vikersund IF Klasse U 12 Gutter 2010-2011 Øvelse Slopestyle
Navn Åkesson, Olof Klubb Trysil IL Klasse U 12 Gutter 2010-2011 Øvelse Slopestyle

U 12 Jenter 2010-2011 - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buszko, Lillian Barbara Klubb Bærums Skiklub Klasse U 12 Jenter 2010-2011 Øvelse Slopestyle
Navn Helling, Kristi Saue Klubb Ål IL Klasse U 12 Jenter 2010-2011 Øvelse Slopestyle

Yngre junior Gutter 2008-2009 - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Mikkel Christopher Boman Klubb Bærums Skiklub Klasse Yngre junior Gutter 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Borhaug, Thomas Thunold Klubb Bærums Skiklub Klasse Yngre junior Gutter 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Frydenlund, Syver Woll Klubb Geilo IL Klasse Yngre junior Gutter 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Haugeplass, Samuel Klubb Geilo IL Klasse Yngre junior Gutter 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Henriksen, Jakob Elvinius Bryn Klubb Bærums Skiklub Klasse Yngre junior Gutter 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Holstein, Ivan Kristoffer Klubb Aron Sportsklubb Klasse Yngre junior Gutter 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Joranger, Jens Klubb Geilo IL Klasse Yngre junior Gutter 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Larsen, Snorre Aarrestad Klubb Bærums Skiklub Klasse Yngre junior Gutter 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Medhus, Syver Pålsson Klubb Geilo IL Klasse Yngre junior Gutter 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Olerud, Kristoffer Arstal Klubb Bærums Skiklub Klasse Yngre junior Gutter 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Skredsvig, Mathias Klubb Vikersund IF Klasse Yngre junior Gutter 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Stene-Johansen, Dennis Klubb Bærums Skiklub Klasse Yngre junior Gutter 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Wiig, Samuel Martin Klubb Aron Sportsklubb Klasse Yngre junior Gutter 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Ødegård, Mikkel Klubb Vikersund IF Klasse Yngre junior Gutter 2008-2009 Øvelse Slopestyle

Yngre junior Jenter 2008-2009 - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse Yngre junior Jenter 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Gjengedal, Gjøa Larsdatter Klubb Ål IL Klasse Yngre junior Jenter 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Helling, Martha Saue Klubb Ål IL Klasse Yngre junior Jenter 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Ruud, Leah Magnusdotter Klubb Hemsedal IL Klasse Yngre junior Jenter 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Stølen, Ingrid Klubb Ål IL Klasse Yngre junior Jenter 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Thomsen-Haga, Maja Klubb Geilo IL Klasse Yngre junior Jenter 2008-2009 Øvelse Slopestyle
NIF-EPI02, 02
NSF - Nor Freeski