Hopp til innhold

NOR Freeski Cup Ringkollen NB! Nytt arrangørsted - Slopestyle

Norges Cup Slopestyle for freeski flyttet fra Kirkerudbakken til Ringkollen Parken. Kirkerudbakken har en ødelagt preppemaskin, og slopestylekonkurransen flyttes derfor til Ringkollen Parken, dato er fortsatt søndag 7. mars og med sammen program. Maks antall deltakere er satt til 60 og det er krav til å ha FIS-lisens og årslisens freestyle for å delta. Påmeldingen stenger torsdag 4. mars eller når arrangementet er fulltegnet. Mer informasjon kommer.

  • Når: 07.03.2021
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Ringkollen
  • Gren: Freeski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.03.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse Kvinner Senior Øvelse Slopestyle Startkontingent 225
Start 07.03.2021 Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior Gutter - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askeland, Marius Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Bostadløkken, William Heimdal Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Dahle, Johannes Bækken Klubb Bergen Freestyleklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Darre, Peder Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Drange, Håkon Wagtskjold Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Etterlid, Henrik Amundsen Klubb Gol IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Fjeldstad, Ola Klubb Hakadal IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Fredriksson, Didrik Kristoffer Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Gillebo, Marius Holand Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Grønnerød, Håkon Haug Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Gråberg, Vebjørn Klubb Freidig, SPK Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Gulløien, Emilian Alberti Klubb Trysilgutten IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Hagbø, Erlend Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Hansen, Tobias Klubb Voss Freestyleklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Haug, Tarald Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Heier-Arnesen, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Helberg, Jørgen Ween Klubb Gol IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Jenssen, Nikolay Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kihle, Jacob Lunde Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kjæmperud, Elias Trillhus Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kondrup, Mads Bjønness Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Landrø, Leo Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Loftås, Even Alme Klubb Ålen IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Loven, Felix Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Marksten, Jørgen Brøvig Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Mythe, Lukas Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Nordgarden, Håkon Gudmundson Jacob Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Opsahl, Marius Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Rasmussen, Bendik Horgen Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sataøen, Sondre Eide Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sejersted, Johannes Grevstad Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Selvén, Isak Tverelv Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Skarpnord, Theodor Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Skovli Riekeles, Casper Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sneen, Birk Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Solberg, Aleksander Røste Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Stalheim-Nordli, Oskar Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Steindal, Lukas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Stene-Johansen, Filip Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sund, Mattis Alexander Klubb Hakadal IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sveum, Daniel Strand Klubb Trysilgutten IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sætre, Preben Klubb Trysilgutten IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sørensen, Filip August Stangeland Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Vorsmann, Sten Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle

Junior Jenter - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jenssen, Aleksandra Viktorovna Klubb Heming, IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Lunner, Nora Wold Klubb Hakadal IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Opsahl, Marte Klubb Geilo IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Pedersen, Sandra Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Stølen, Kristi Klubb Geilo IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Tamburstuen, Martine Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle

Senior Menn - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gillebo, Oskar Holand Klubb Bærums Skiklub Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Kjellsby, Nicolai Leegaard Klubb Bærums Skiklub Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Leyobo, Markus Gueah Klubb Aron Sportsklubb Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Olsen, Anders Holsve Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Samnøy, Ulrik Harstad Klubb Bærums Skiklub Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Thorset, Jon Thore Mogen Klubb Hemsedal IL Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
NIF-EPI01, 01
NSF - Nor Freeski