Hopp til innhold

NOR Freeski Cup Slopestyle - Geilo

Geilo IL inviterer til sesongens siste NOR Freeski cup. Det er åpent for 80 deltakere, og påmeldingen stenger torsdag 22/4 kl 12.00 (dagtid). UTØVERE OG TERNERE fra kommuner med tiltaksnivå 5a må levere inn negativ PCR-test tatt innen 48 timer før ankomst Geilo, testresultat sendes til freeski@skiforbundet.no. Merk: Det vil ikke bli mulighet for hurtigtesting ved ankomst Geilo. Program, tilbud på overnatting og mer informasjon publiseres/er publisert på Facebook-arrangementet: https://www.facebook.com/events/455527142493097?acontext=%7B%22action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%2C%22mechanism%22%3A%22page_admin_bar%22%2C%22extra_data%22%3A%22%7B%5C%22page_id%5C%22%3A252534614900514%7D%22%7D%2C%7B%22surface%22%3A%22events_admin_tool%22%2C%22mechanism%22%3A%22events_admin_tool%22%2C%22extra_data%22%3A%22[]%22%7D]%2C%22has_source%22%3Atrue%7D

  • Når: 24.04.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Geilolia
  • Gren: Freeski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.04.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse Senior Kvinner Øvelse Slopestyle Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior Gutter - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askeland, Marius Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Bostadløkken, William Heimdal Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Christensen, Marius Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Dahle, Johannes Bækken Klubb Bergen Freestyleklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Darre, Peder Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Drange, Håkon Wagtskjold Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Etterlid, Henrik Amundsen Klubb Gol IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Grønnerød, Håkon Haug Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Gråberg, Vebjørn Klubb Freidig, SPK Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Gullstein, Ola Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Gulløien, Emilian Alberti Klubb Trysilgutten IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Hagbø, Erlend Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Haug, Tarald Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Heier-Arnesen, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Jenssen, Nikolay Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kapstad, Axel Fredrik Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kihle, Jacob Lunde Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kjæmperud, Elias Trillhus Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kjøs, Henrik Skjeldrum Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Knudsen, Petter Råstad Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kondrup, Mads Bjønness Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kristiansen, Max Lemme Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Landrø, Leo Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Lauritsen, Matias Grue Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Lindrupsen, Jan Sander Gravrok Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Loftås, Even Alme Klubb Ålen IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Loven, Felix Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Marksten, Jørgen Brøvig Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Mythe, Lukas Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Nordgarden, Håkon Gudmundson Jacob Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Opsahl, Marius Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Rasmussen, Bendik Horgen Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sataøen, Sondre Eide Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sejersted, Johannes Grevstad Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Selvén, Isak Tverelv Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Skovli Riekeles, Casper Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Solberg, Aleksander Røste Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Stalheim-Nordli, Oskar Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Steindal, Lukas Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Stene-Johansen, Filip Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sund, Mattis Alexander Klubb Hakadal IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sveum, Daniel Strand Klubb Trysilgutten IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sylte, Adrian Jakob Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sætre, Preben Klubb Trysilgutten IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sørensen, Filip August Stangeland Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Thomsen-Haga, Sander Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Vorsmann, Sten Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle

Junior Jenter - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossengen, Helle Haugland Klubb Voss Freestyleklubb Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Gullhagen, Ingrid Klubb Geilo IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Hovstad, Karoline Medby Klubb Heming, IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Jenssen, Aleksandra Viktorovna Klubb Heming, IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Lunner, Nora Wold Klubb Hakadal IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Ofigsbø, Vega Radmann Klubb Heming, IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Pedersen, Sandra Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Tamburstuen, Martine Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle

Senior Kvinner - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lønn, Emma Hammersmark Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Senior Kvinner Øvelse Slopestyle

Senior Menn - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørndal, Mats Klubb Geilo IL Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Gillebo, Oskar Holand Klubb Bærums Skiklub Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Holmberg, Johannes Klubb Bærums Skiklub Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Jostad, Fredrik Ouren Klubb Biri IL Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Kaupang, Mikkel Brusletto Klubb Geilo IL Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Kjellsby, Nicolai Leegaard Klubb Bærums Skiklub Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Leyobo, Markus Gueah Klubb Aron Sportsklubb Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Lilland, Mats Fedde Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Mauseth, Jonas Klubb Namsos IL Alpin Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Olsen, Anders Holsve Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
Navn Skaug, Tevje Albeck Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
NIF-EPI02, 02
NSF - Nor Freeski