Hopp til innhold

NOR Freeski Cup Slopestyle - Kirkerudbakken

NOR Freeski Cup Slopestyle i Kirkerudbakken. Husk at FIS-lisens og årslisens freestyle fra denne sesongen er et krav for å konkurrere i NOR Freeski Cupen. Mer informasjon om dette på skiforbundet.no/freeski. MERK: På grunn av snømangel har arrangementet blitt flyttet fra Ringkollen til Kirkerudbakken. Betaling: startkontingent betales via vipps og kvittering vises ved henting av BIBS. OBS. utøvere som er påmeldt, men ikke møter opp på renndagen må også betale startkontingenten på 225kr!

  • Når: 09.02.2020
  • Oppstart: 08:00
  • Hvor: Kirkerudbakken
  • Gren: Freeski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Senior Kvinner Øvelse Slopestyle Startkontingent 225
Start 09.02.2020 Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior Gutter - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Jacob Andreas Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Darre, Peder Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Drange, Håkon Wagtskjold Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Fredriksson, Didrik Kristoffer Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Gillebo, Oskar Holand Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Grønnerød, Håkon Haug Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Gråberg, Vebjørn Klubb Freidig, SPK Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Gulløien, Emilian Alberti Klubb Trysilgutten IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Hagbø, Erlend Tornås Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Hagland, Olve Almås Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Haug, Tarald Rønningen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Heier-Arnesen, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Holmberg, Johannes Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Hübert, Oscar Ludwig Grønlie Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Jenssen, Nikolay Viktorovich Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Jostad, Fredrik Ouren Klubb Biri IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kaasa, Andreas Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kapstad, Axel Fredrik Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kjellsby, Nicolai Leegaard Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kjæmperud, Elias Trillhus Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Knudsen, Petter Råstad Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Koch, Emil Zajc Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kristiansen, Max Lemme Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Landrø, Leo Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Loftås, Even Alme Klubb Ålen IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Loven, Felix Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Mandt, Hauk Caspar Gibb Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Olsen, Anders Holsve Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Opsahl, Marius Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sagen, Marius Sebastian Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sagerud, Ola Karlsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sataøen, Sondre Eide Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sejersted, Johannes Grevstad Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Selvén, Isak Tverelv Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Solberg, Aleksander Røste Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Stalheim-Nordli, Oskar Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Stene-Johansen, Filip Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sylte, Adrian Jakob Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sætre, Preben Klubb Trysilgutten IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Sørensen, Filip August Stangeland Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Tofte, Håkon Leonard Ågesen Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle

Junior Jenter - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullhagen, Ingrid Klubb Ål IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Lønn, Emma Hammersmark Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Opsahl, Marte Klubb Geilo IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Pedersen, Sandra Klubb Bergen Freestyleklubb Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Stølen, Kristi Klubb Ål IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Tamburstuen, Martine Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle

Senior Menn - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leyobo, Markus Gueah Klubb Aron Sportsklubb Klasse Senior Menn Øvelse Slopestyle
NIF-EPI03, 03
NSF - Nor Freeski