Hopp til innhold

NOR Freeski Cup Big Air

Norgescup freeski big air i SkiStar Snow Park Trysil. Finalen kjøres i flomlys på Night´n og starter kl. 16.00. Få med deg DNB BBQ & Shred på fredag fra kl. 17.00-20.00. Se vedlagte PDF for mer informasjon om program, rabattert overnatting og annen info. Husk at FIS-lisens og årslisens freestyle fra denne sesongen er et krav for å konkurrere i NOR Freeski Cupen. Mer informasjon om dette på skiforbundet.no/freeski.

  • Når: 25.01.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Trysil
  • Gren: Freeski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Junior Jenter Øvelse Big Air Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Senior Kvinner Øvelse Big Air Startkontingent 225
Start 25.01.2020 Klasse Senior Menn Øvelse Big Air Startkontingent 225 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior Gutter - Big Air

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentdal, Martin Mølmen Klubb Dombås IL Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Darre, Peder Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Fredriksson, Didrik Kristoffer Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Gillebo, Oskar Holand Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Gråberg, Vebjørn Klubb Freidig, SPK Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Gullstein, Ola Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Gulløien, Emilian Alberti Klubb Trysilgutten IL Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Hagbø, Erlend Tornås Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Hagland, Olve Almås Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Haug, Tarald Rønningen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Heier-Arnesen, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Holmberg, Johannes Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Jostad, Fredrik Ouren Klubb Biri IL Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Kaasa, Andreas Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Kjellsby, Nicolai Leegaard Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Kjæmperud, Elias Trillhus Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Knudsen, Petter Råstad Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Koch, Emil Zajc Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Kondrup, Mads Bjønness Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Kristiansen, Max Lemme Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Landrø, Leo Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Laukli, Mathias Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Loftås, Even Alme Klubb Ålen IL Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Månsson, Richard Klubb Trysilgutten IL Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Olsen, Anders Holsve Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Opsahl, Marius Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Rasmussen, Bendik Horgen Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Sagerud, Ola Karlsen Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Sataøen, Sondre Eide Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Sejersted, Johannes Grevstad Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Selvén, Isak Tverelv Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Sneen, Birk Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Solberg, Aleksander Røste Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Stalheim-Nordli, Oskar Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Stene-Johansen, Filip Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Sylte, Adrian Jakob Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Sætre, Preben Klubb Trysilgutten IL Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Sørensen, Filip August Stangeland Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air
Navn Ødegård, Edvard Magga Klubb Ålen IL Klasse Junior Gutter Øvelse Big Air

Junior Jenter - Big Air

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossengen, Helle Haugland Klubb Voss Freestyleklubb Klasse Junior Jenter Øvelse Big Air
Navn Gullhagen, Ingrid Klubb Ål IL Klasse Junior Jenter Øvelse Big Air
Navn Lønn, Emma Hammersmark Klubb Hovden Sportsklubb Klasse Junior Jenter Øvelse Big Air
Navn Opsahl, Marte Klubb Geilo IL Klasse Junior Jenter Øvelse Big Air
Navn Tamburstuen, Martine Alexandra Klubb Heming, IL Klasse Junior Jenter Øvelse Big Air

Senior Menn - Big Air

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jonas Kjellsås Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Senior Menn Øvelse Big Air
Navn Paalgard, Birk Guttorm Klubb Hakadal IL Klasse Senior Menn Øvelse Big Air
Navn Paldan, Elias Flood Klubb Heming, IL Klasse Senior Menn Øvelse Big Air
Navn Robertsen, Thomas Gylseth Klubb Normal SK Klasse Senior Menn Øvelse Big Air
Navn Schultz, Even Bjørnsgaard Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Senior Menn Øvelse Big Air
Navn Thorset, Jon Thore Mogen Klubb Hemsedal IL Klasse Senior Menn Øvelse Big Air
nif-epi04, 04
NSF - Nor Freeski