Hopp til innhold

Buskerud Freeski Cup - Slopestyle

Lavterskel konkurranse for alle nivåer. Flotte premier fra Text & design, VPG, Nygård Sport 1, Altibox, Inter sport Vikersund og Tess. Premier til rangerte klasser og til alle deltakere. Gratis pølser fra Rema 1000 Vikersund til alle deltakere.

  • Når: 15.02.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Modum skisenter
  • Gren: Freeski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Kids 2010 og yngre Øvelse Slopestyle Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Rekrutt 2008-2009 Øvelse Slopestyle Startkontingent 200 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Senior 2001 og eldre Øvelse Slopestyle Startkontingent 200

Påmeldte deltagere

Junior Gutter - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aure, Mads Aaserud Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Bakken, Filip Klubb Vikersund IF Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Bostadløkken, William Heimdal Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Brenden, Sander Fossen Klubb Vikersund IF Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Båsum, Jonas Klubb Vikersund IF Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Etterlid, Henrik Amundsen Klubb Gol IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Fidjestøl, William Klubb Vikersund IF Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Granum, Markus Klubb Ål IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Grønnerød, Håkon Haug Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Haugen, Jon Arne Bjølgerud Klubb Vikersund IF Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Heier-Arnesen, Kasper Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Heier-Arnesen, Aksel Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Helberg, Jørgen Ween Klubb Gol IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Helling, Knut Saue Klubb Ål IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Keita, Zion Klubb Vikersund IF Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Kjæmperud, Elias Trillhus Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Longfjeld, Lars Jørgen Klubb Vikersund IF Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Mandt, Hauk Caspar Gibb Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Meex-Evensen, Andres Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Opsahl, Marius Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Skarpnord, Theodor Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Stalheim-Nordli, Oskar Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Stene-Johansen, Filip Klubb Bærums Skiklub Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Tamburplass, Storm Klubb Heming, IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle
Navn Vorsmann, Sten Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter Øvelse Slopestyle

Junior Jenter - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullhagen, Ingrid Klubb Ål IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Jenssen, Aleksandra Viktorovna Klubb Heming, IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Opsahl, Marte Klubb Geilo IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle
Navn Stølen, Kristi Klubb Ål IL Klasse Junior Jenter Øvelse Slopestyle

Kids 2010 og yngre - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jahr, Gabriel Solvin Klubb Vikersund IF Klasse Kids 2010 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Jahr, Mikael Solvin Klubb Vikersund IF Klasse Kids 2010 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Ottosen, Allan Klubb Soknedalen IL Klasse Kids 2010 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Skjennum, Oliver Haugen Klubb Aron Sportsklubb Klasse Kids 2010 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Torgersrud, Viljar Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Kids 2010 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Vorsmann, Oliver Klubb Geilo IL Klasse Kids 2010 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Wahlström, Frank Klubb Trysilgutten IL Klasse Kids 2010 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Westerlund, Aslak Storm Edland Klubb Vikersund IF Klasse Kids 2010 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Ødegård, Simon Klubb Vikersund IF Klasse Kids 2010 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Ågren, Norah D'Araujo Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Kids 2010 og yngre Øvelse Slopestyle

Rekrutt 2008-2009 - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Sindre Kjelsberg Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Rekrutt 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Aarrestad-Larsen, Per Snorre Klubb Bærums Skiklub Klasse Rekrutt 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Bakken, Vebjørn Klubb Klasse Rekrutt 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Båsum, William Klubb Vikersund IF Klasse Rekrutt 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Hagland, Ingvild Almås Klubb Heming, IL Klasse Rekrutt 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Holm, Peder Lerberg Klubb Ål IL Klasse Rekrutt 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Kosabek, Kristoffer Gran Klubb Kongsberg Freestyleklubb Klasse Rekrutt 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Magnussen, Dennis Egido Klubb Vikersund IF Klasse Rekrutt 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Olerud, Kristoffer Arstal Klubb Lommedalens IL Klasse Rekrutt 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Roness, Thomas Klubb Vikersund IF Klasse Rekrutt 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Sjøberg, Didrik Fjulsrud Klubb Vikersund IF Klasse Rekrutt 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Skredsvig, Mathias Klubb Vikersund IF Klasse Rekrutt 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Stene-Johansen, Dennis Klubb Bærums Skiklub Klasse Rekrutt 2008-2009 Øvelse Slopestyle
Navn Ødegård, Mikkel Klubb Vikersund IF Klasse Rekrutt 2008-2009 Øvelse Slopestyle
NIF-EPI02, 02
NSF - Nor Freeski