Hopp til innhold

Buskerud Freeski Cup -Slopestyle

Gol il Alpint/Freeski arrangerer i samarbeid med Hallingdal folkehøgskule Buskerud Freeski cup 11.januar 2020. Her i Gol arrangerer vi det som en lavterskel konkurranse for ski og snowboard. Begge grener konkurrerer i samme klasse. Påmelding via Min Idrett. Arrangementet er selvfølgelig åpent for deltagere utenfor Buskerud skikrets. Følg med på Gol Alpint/Freeski sin Fb-side for oppdatert info

  • Når: 11.01.2020
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Gol
  • Gren: Freeski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse Junior Gutter 2005 - 2002 Øvelse Slopestyle Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse Junior Jenter 2005 - 2002 Øvelse Slopestyle Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse Kids 2010 og yngre Øvelse Slopestyle Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse Rekrutt 2008 - 2009 Øvelse Slopestyle Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse Senior Gutter 2001 og eldre Øvelse Slopestyle Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse Senior Jenter 2001 og eldre Øvelse Slopestyle Startkontingent 150
Start 11.01.2020 Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.01.2020 Klasse Yngre junior Jenter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior Gutter 2005 - 2002 - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Ulrik Pedersen Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter 2005 - 2002 Øvelse Slopestyle
Navn Børtnes, Jardar Klubb Gol IL Klasse Junior Gutter 2005 - 2002 Øvelse Slopestyle
Navn Dahle, Johannes Bækken Klubb Bergen Freestyleklubb Klasse Junior Gutter 2005 - 2002 Øvelse Slopestyle
Navn Grønnerød, Håkon Haug Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter 2005 - 2002 Øvelse Slopestyle
Navn Helberg, Sondre Ween Klubb Gol IL Klasse Junior Gutter 2005 - 2002 Øvelse Slopestyle
Navn Kondrup, Mads Bjønness Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter 2005 - 2002 Øvelse Slopestyle
Navn Kristiansen, Max Lemme Klubb Aron Sportsklubb Klasse Junior Gutter 2005 - 2002 Øvelse Slopestyle
Navn Landrø, Leo Klubb Geilo IL Klasse Junior Gutter 2005 - 2002 Øvelse Slopestyle
Navn Øynebråten, Magnus Buøen Klubb Gol IL Klasse Junior Gutter 2005 - 2002 Øvelse Slopestyle

Junior Jenter 2005 - 2002 - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gullhagen, Ingrid Klubb Ål IL Klasse Junior Jenter 2005 - 2002 Øvelse Slopestyle
Navn Opsahl, Marte Klubb Geilo IL Klasse Junior Jenter 2005 - 2002 Øvelse Slopestyle
Navn Pedersen, Sandra Klubb Bergen Freestyleklubb Klasse Junior Jenter 2005 - 2002 Øvelse Slopestyle

Kids 2010 og yngre - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krydsby-Sommersten, Ole Jørgen Klubb Gol IL Klasse Kids 2010 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Ottosen, Allan Klubb Soknedalen IL Klasse Kids 2010 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Pedersen, Alicia Klubb Geilo IL Klasse Kids 2010 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Pedersen, Noah Klubb Geilo IL Klasse Kids 2010 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Romøren, Storm Alexander Klubb Gol IL Klasse Kids 2010 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Vorsmann, Oliver Klubb Geilo IL Klasse Kids 2010 og yngre Øvelse Slopestyle
Navn Ødegård, Simon Klubb Vikersund IF Klasse Kids 2010 og yngre Øvelse Slopestyle

Rekrutt 2008 - 2009 - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Mikkel Christopher Boman Klubb Bærums Skiklub Klasse Rekrutt 2008 - 2009 Øvelse Slopestyle
Navn Borhaug, Thomas Thunold Klubb Bærums Skiklub Klasse Rekrutt 2008 - 2009 Øvelse Slopestyle
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse Rekrutt 2008 - 2009 Øvelse Slopestyle
Navn Gillebo, Mikkel Holand Klubb Bærums Skiklub Klasse Rekrutt 2008 - 2009 Øvelse Slopestyle
Navn Holm, Peder Lerberg Klubb Ål IL Klasse Rekrutt 2008 - 2009 Øvelse Slopestyle
Navn Holstein, Ivan Kristoffer Klubb Aron Sportsklubb Klasse Rekrutt 2008 - 2009 Øvelse Slopestyle
Navn Magnussen, Dennis Egido Klubb Vikersund IF Klasse Rekrutt 2008 - 2009 Øvelse Slopestyle
Navn Malvik, Adrian Klubb Hakadal IL Klasse Rekrutt 2008 - 2009 Øvelse Slopestyle
Navn Medhus, Syver Pålsson Klubb Geilo IL Klasse Rekrutt 2008 - 2009 Øvelse Slopestyle
Navn Mythe, Eirik Møllerplass Klubb Hemsedal IL Klasse Rekrutt 2008 - 2009 Øvelse Slopestyle
Navn Sataøen, Ylva Maria Eide Klubb Geilo IL Klasse Rekrutt 2008 - 2009 Øvelse Slopestyle
Navn Stene-Johansen, Dennis Klubb Bærums Skiklub Klasse Rekrutt 2008 - 2009 Øvelse Slopestyle
Navn Ødegård, Mikkel Klubb Vikersund IF Klasse Rekrutt 2008 - 2009 Øvelse Slopestyle

Yngre junior Gutter 2006 - 2007 - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Filip Klubb Vikersund IF Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Bergo, Aksel Saue Klubb Ål IL Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Brunland, Simen Bretten Klubb Kjelsås IL Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Brøto, Marius Klubb Gol IL Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Etterlid, Henrik Amundsen Klubb Gol IL Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Gillebo, Marius Holand Klubb Bærums Skiklub Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Granum, Markus Klubb Ål IL Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Hansen, William Klubb Aron Sportsklubb Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Haugeplass, Samuel Klubb Gol IL Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Helberg, Jørgen Ween Klubb Gol IL Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Helling, Knut Saue Klubb Ål IL Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Hyrum-Nilsen, Oskar Klubb Geilo IL Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Høglund, Lars-Christoffer Klubb Aron Sportsklubb Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Kjæmperud, Elias Trillhus Klubb Geilo IL Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Krydsby-Sommersten, Theodor Klubb Gol IL Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Laukli, Mathias Klubb Aron Sportsklubb Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Longfjeld, Lars Jørgen Klubb Vikersund IF Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Magnussen, Kevin Egido Klubb Vikersund IF Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Moen, Leander Naustdalslid Klubb Aron Sportsklubb Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Mythe, Lukas Klubb Geilo IL Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Opsahl, Marius Klubb Geilo IL Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Rasmussen, Bendik Horgen Klubb Aron Sportsklubb Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Riekeles, Casper Skovli Klubb Bærums Skiklub Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Sataøen, Sondre Eide Klubb Geilo IL Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Sejersted, Johannes Grevstad Klubb Heming, IL Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Skarpnord, Theodor Klubb Heming, IL Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Sneen, Birk Klubb Heming, IL Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Stene-Johansen, Filip Klubb Bærums Skiklub Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Vorsmann, Sten Klubb Geilo IL Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Walaker, Thilo Fossum Klubb Gol IL Klasse Yngre junior Gutter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle

Yngre junior Jenter 2006 - 2007 - Slopestyle

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jenssen, Aleksandra Viktorovna Klubb Heming, IL Klasse Yngre junior Jenter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Romøren, Hedda Celine Klubb Gol IL Klasse Yngre junior Jenter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
Navn Stølen, Kristi Klubb Ål IL Klasse Yngre junior Jenter 2006 - 2007 Øvelse Slopestyle
NIF-EPI03, 03
NSF - Nor Freeski