Hopp til innhold

Sonerenn Finnmarksmesterskapet

Langrennscross 500m, 1000m og 2km.

  • Når: 28.01.2023
  • Oppstart: 14:30
  • Hvor: Hammerfest
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Felles 5 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 28.01.2023 Klasse Felles 6 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 28.01.2023 Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Tilrettelagt felles Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håkonsen, Eirin Johanne Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross
Navn Skoglund, Emma Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse Langrennscross

G 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossmo-Olaussen, Ludvig Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Jørstad, Håkon Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Langrennscross

G 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drotninghaug, Christoffer Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Eliassen, Sondre Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Gaup, Leander Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Helgesen, Casper Emiil Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Henriksen, Henrik Cornelius Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Johansen, Lukas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Mathiassen, Axel Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse Langrennscross

G 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pettersen, Ådne Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Langrennscross

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skjørestad, Harald Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaup, Sander Klubb Bossekop UL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 10 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drotninghaug, Tuva Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Løvlund, Alida Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Mortensen, Matilde Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross
Navn Nesse, Jenny Sofie Blørstad Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Thea Boine Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Eliassen, Hanna Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Grunni, Alicia Brochmann Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Jæger, Elise Kristiane Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Jæger, Sofie Evara Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Lyder, Aurora Hjellnes Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjørestad, Marie Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse Langrennscross

J 12 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaup, Saranna Anti Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Hagerup, Thea Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Michelsen, Oda Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Simensen, Lotta Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross
Navn Skjørestad, Reidun Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse Langrennscross

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håkonsen, Siril Viktoria Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Isaksen, Mathilde Marie Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Lyder, Amalie Hjellnes Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Mathiassen, Rubi Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseen-Robertsen, Alva Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Bridget, Phiona Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hustad, Emmy Danielsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Nesse, Oline Blørstad Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Olset, Ragna Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Skoglund, Linnea Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross

Tilrettelagt felles - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Romsdal, Aurora Hagerupsen Klubb Alta IF Klasse Tilrettelagt felles Øvelse Langrennscross
NIF-EPI02, 02
NTB