Hopp til innhold

Finnmarksmesterskap - KM 2. dag - Fellesstart

SNN cup 8 for sone øst og sone vest.

  • Når: 23.01.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Sandnes
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2022
Se resultater

Annen informasjon

  • Adresse: Nils A. Mennas vei 9 9910 BJØRNEVATN
  • E-post: ski@sandnesil.no
  • Kontonummer: 49301596064
  • Hjemmeside: http://www.sandnesil.no
  • Rennleder: Jonas Endre Sjøkvist Karlsbakk
  • TD: Kåre Ivar Olli

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 23.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 150
Start 23.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Veteran Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 170
Start 23.01.2022 Klasse Veteran Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Åpen klasse Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Ernstsen, Markus Edvardsen Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Fiksen, Ante Utsi Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Knutsen, Mikkel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Øvergaard, Hågen Bordi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgesen, Kaja Henriette Walseth Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Horsbøl, Iris Katrine Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kollstrøm, Eva Biret Schaanning Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Mannsverk, Caroline Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Olsen, Maja Sildnes Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Romsdal, Aurora Hagerupsen Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Mienna, Inga Hanna Teresa Klubb Kautokeino IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Stångberg, Sagka Marja Lovise Siri Klubb Kautokeino IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

K 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

Kvinner senior - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøndbo, Karoline Seppola Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles

M 17 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

Menn senior - 30 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Frost, Thomas Hammond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Jørstad, Håvard Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Strand, Daniel Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Tobiassen, Piera Niillas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Vestre, Alexander Klubb Øksfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles

Veteran - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Tom Ove Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Veteran Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Henninen, Frode Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Veteran Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kaspersen, Svein Roger Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Veteran Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Veteran Øvelse 15 km klassisk felles

Åpen klasse - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ryeng, Dag Sibbern Klubb Sandnes IL Klasse Åpen klasse Øvelse 2 km klassisk felles
NIF-EPI03, 03