Hopp til innhold

Finnmarksmesterskap - KM 1. dag - Sprint

SNN cup 7 for sone øst og sone vest. Sprint

  • Når: 22.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sandnes
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2022
Se resultater

Annen informasjon

  • Adresse: Nils A. Mennas vei 9 9910 BJØRNEVATN
  • Telefon: 91396943
  • E-post: ski@sandnesil.no
  • Kontonummer: 49301596064
  • Hjemmeside: http://www.sandnesil.no
  • Rennleder: Jonas Endre Sjøkvist Karlsbakk
  • TD: Kåre Ivar Olli

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150
Start 22.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 170
Start 22.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 150
Start 22.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Veteran Øvelse 1 km fri Startkontingent 170
Start 22.01.2022 Klasse Veteran Øvelse 1 km fri Startkontingent 170
Start 22.01.2022 Klasse Åpen klasse Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Ernstsen, Markus Edvardsen Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Fiksen, Ante Utsi Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Ailo Andrè Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Knutsen, Mikkel Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Kryeziu-Johansen, Elian Ebeltoft Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 1 km fri

G 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Øvergaard, Hågen Bordi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 1 km fri

G 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 1 km fri

G 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 1 km fri

J 13 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helgesen, Kaja Henriette Walseth Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Horsbøl, Iris Katrine Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollstrøm, Eva Biret Schaanning Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Mannsverk, Caroline Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Maja Sildnes Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 1 km fri

J 14 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Romsdal, Aurora Hagerupsen Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 1 km fri

J 15 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Mienna, Inga Hanna Teresa Klubb Kautokeino IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri
Navn Stångberg, Sagka Marja Lovise Siri Klubb Kautokeino IL Klasse J 15 år Øvelse 1 km fri

J 16 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 16 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 1 km fri

M 17 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 år Øvelse 1 km fri

M 18 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 18 år Øvelse 1 km fri

Menn senior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Erichsen, Øyvind Klubb Ilar, IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Erichsen, Morten Klubb Ilar, IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Frost, Thomas Hammond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Jørstad, Håvard Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri
Navn Vestre, Alexander Klubb Øksfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 1 km fri

Åpen klasse - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ryeng, Dag Sibbern Klubb Sandnes IL Klasse Åpen klasse Øvelse 1 km fri
NIF-EPI03, 03