Hopp til innhold

TIL-rennet 1

Klassisk, normal dist. 2. 3, 5 og 12 km fellesstart

  • Når: 16.01.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 16.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse K 17 og 18 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 6 km klassisk fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Suhr, Patrik Lund Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 og 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Runar Klubb Alta IF Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Jakob Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Nils Even Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ernstsen, Markus Edvardsen Klubb Bossekop UL Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørgensen, Sverre Klubb Alta IF Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathiassen, Aronn Johan Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mortensen, Magnus Klubb Alta IF Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Axel Nuth Klubb Alta IF Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vassbotn, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 og 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 og 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Heljar Johannes Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ole Jørgen Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Abrahamsen, Eirik Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Sondre Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helgesen, Casper Emiil Walseth Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henriksen, Henrik Cornelius Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Isaksen, Ulrik Nikolai Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathiassen, Axel Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Utsi, Per Christian Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kristianne Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bølgen, Lise Pernille Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heimstad, Camilla Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Småvik-Jensen, Bella Kristin Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 og 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Live Karoline Blegeberg Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Marie Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgesen, Kaja Henriette Walseth Klubb Alta IF Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mannsverk, Caroline Klubb Alta IF Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mannsverk, Ingrid Helene Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Suhr Olsen, Oda Emilie Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Elida Johanne Klubb Alta IF Klasse J 11 og 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 og 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mienna, Inga Hanna Teresa Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stångberg, Sagka Marja Lovise Siri Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 og 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 og 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vollstad, Kaja Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 og 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Julie Charlotte Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berntsen, Ane Blegeberg Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berntsen, Thea Boine Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Hanna Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Olivia Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mortensen, Matilde Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rønbeck, Julia Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Ane Isabella Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 og 18 år - 6 km klassisk fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 og 18 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 17 og 18 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 og 18 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse K 17 og 18 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 17 og 18 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 og 18 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 17 og 18 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 17 og 18 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 17 og 18 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 og 18 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 17 og 18 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 17 og 18 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 og 18 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 17 og 18 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17 og 18 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 og 18 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart

K 19/20 år - 6 km klassisk fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Fiksen, Astrid Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse K 19/20 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart

Kvinner senior - 6 km klassisk fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkesett, Eva Klubb Bul IL Klasse Kvinner senior Øvelse 6 km klassisk fellesstart

M 17 og 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 og 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Finjord, Trond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Johansen, Eirik Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jørstad, Håvard Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nesvold, Andreas Klubb Ballangen Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Strand, Daniel Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Suhr, Bjørn-Vidar Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Vestre, Alexander Klubb Øksfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wilhelmsen, Tom Frode Klubb Øksfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
nif-epi04, 04
NTB