Hopp til innhold

Bysprinten - Alta

Skirenn for alle aldre i gågata i Alta mandag 9.mars! Klassisk stilart! Vi starter med barnerenn før de eldre skal vise fram sine sprintferdigheter! Påmeldingene for 13 år og eldre gjelder både sprinten og supersprinten. Ta kontakt med Roger Finjord (91317676) om du kun skal gå supersprint! Velkommen til skishow med mye publikum og god lyd!

  • Når: 09.03.2020
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse K 17-18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 09.03.2020 Klasse M 17-18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 09.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fiksen, Ante Utsi Klubb Bossekop UL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 11-12 år Øvelse sprint klassisk

G 13-14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse sprint klassisk

G 15-16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse sprint klassisk

J 11-12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helgesen, Kaja Henriette Walseth Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mannsverk, Caroline Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 11-12 år Øvelse sprint klassisk

J 13-14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13-14 år Øvelse sprint klassisk

J 15-16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15-16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jernsletten, Anna-Kajsa Ludviksen Klubb Ilar, IL Klasse J 15-16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse sprint klassisk

K 17-18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 17-18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse K 17-18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17-18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse K 17-18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01