Hopp til innhold

Frea-rennet

SNN-cup 17 sone vest. Fristil, vanlige distanser.

  • Når: 14.03.2020
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse G13-14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse J13-14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse K 17-18 Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse K 19-20 Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 14.03.2020 Klasse M 17-18 Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse M 19-20 Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boberg, Andreas Hansen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mortensen, Magnus Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Røst, Jørgen Klubb Frea, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkenrud, Sveinung Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathiassen, Aronn Johan Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krempig, Narve Klubb Frea, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 15-16 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ole Jørgen Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyrhovden, Samuel Sævik Klubb Samnanger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaup, Leander Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Lars Magnus Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgesen, Casper Emiil Walseth Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørstad, Håkon Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathiassen, Axel Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Suhr, Patrik Lund Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

G13-14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Boberg, Elias Hansen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Brundtland, Oskar Elias Klubb Frea, IL Klasse G13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G13-14 Øvelse 3 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Amalie Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brundtland, Johanne Klubb Frea, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgesen, Kaja Henriette Walseth Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gamst, Hanna Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Niva, Mie Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 15-16 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brundtland, Ella Synnøve Klubb Frea, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Myklebust-Sørensen, Kathinka Klubb Frea, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kristianne Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

J13-14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J13-14 Øvelse 3 km fri

K 17-18 - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 17-18 Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17-18 Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 17-18 Øvelse 10 km fri

K 19-20 - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 19-20 Øvelse 10 km fri

M 17-18 - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17-18 Øvelse 10 km fri
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17-18 Øvelse 10 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17-18 Øvelse 10 km fri

M 19-20 - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19-20 Øvelse 10 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 19-20 Øvelse 10 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Dyrhovden, Ruben Klubb Samnanger IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Følstad, Patrick Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Jørstad, Håvard Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI03, 03