Hopp til innhold

Kautokeino-rennet

SNN-cup 15 sone vest. Klassisk. Vanlige distanser.

  • Når: 07.03.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kautokeino
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.03.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 15 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 16 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse J 16 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K 17 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K 18 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 0
Start 07.03.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Loso, Håkon Andreas Larsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klemetsen, Peder Issát Klubb Kautokeino IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 4 km klassisk

G 16 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 4 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttorm, John Henrik Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veseth-Olsen, Jon Viljar Gaup Klubb Kautokeino IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttorm, Ingrid Alette Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mienna, Inga Hanna Teresa Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mienna, Sara Sofia Josefin Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 15 år Øvelse 4 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gaup, Saranna Anti Klubb Kautokeino IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klemetsen, Risten Inger Josefine Klubb Kautokeino IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathisen, Ellen Marie Anne Hætta Klubb Kautokeino IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse K 17 år Øvelse 4 km klassisk

K 18 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 4 km klassisk

K 19/20 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 4 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fareth, Kjetil Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Frost, Thomas Hammond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jørstad, Håvard Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Sven Tore Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02