Hopp til innhold

Altarennet dag 2

SNN-cup 13 - sone vest. Klassisk, fellesstart.

  • Når: 16.02.2020
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse K 17-18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 16.02.2020 Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170
Start 16.02.2020 Klasse Menn åpen klasse Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Runar Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mortensen, Magnus Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11-12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Per Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 11-12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13-14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brundtland, Oskar Elias Klubb Frea, IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15-16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Eirik Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Sondre Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaup, Leander Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Guttorm, John Henrik Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Suhr, Patrik Lund Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Marie Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holsbø, Oline Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Elida Johanne Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11-12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Tuva Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bekkvik, Helena Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guttorm, Ingrid Alette Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Isaksen, Hannah Sofie Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13-14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15-16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Thea Boine Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Ane Isabella Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kristianne Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bølgen, Lise Pernille Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Isaksen, Regine Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathisen, Ellen Marie Anne Hætta Klubb Kautokeino IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17-18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse K 17-18 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sigrid Johanne Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17-18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nesje-haugli, Trym Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eliassen, Petter Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Finjord, Trond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Joks, Stein Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Strand, Daniel Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Menn åpen klasse - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, John Cesar Nicolas Martinez Svineng Klubb Nordlys, IL Klasse Menn åpen klasse Øvelse 3 km klassisk
nif-epi04, 04