Hopp til innhold

Altarennet dag 1

Velkommen til Altarennet 2020! Vi kjører samme program som i fjor, med 2 renn lørdag og 1 renn søndag. SNN-cup 12 sone vest. Fristil. Prolog formiddag + sprint ettermiddag. Påmelding gjelder begge renn på lørdag. NB!!: Distansene som er opplyst i innbydelsen for G/J 13-16 år er riktig. Hjertelig velkommen!!

  • Når: 15.02.2020
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 11-12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 15.02.2020 Klasse M 17-18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 15.02.2020 Klasse Menn åpen klasse Øvelse 2 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Runar Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Eliassen, Jakob Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinan-Hobberstad, Jakob Klubb Bossekop UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mortensen, Magnus Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11-12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Per Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ernstsen, Markus Edvardsen Klubb Bossekop UL Klasse G 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fiksen, Ante Utsi Klubb Bossekop UL Klasse G 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse 2 km fri

G 13-14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Brundtland, Oskar Elias Klubb Frea, IL Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri

G 15-16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 2 km fri
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 2 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 2 km fri
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 2 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Eirik Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaup, Leander Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Lars Magnus Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgesen, Casper Emiil Walseth Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thomassen, Vegar Ailo Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Guttorm, John Henrik Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Suhr, Patrik Lund Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holsbø, Oline Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mannsverk, Ingrid Helene Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wilhelmsen, Elida Johanne Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11-12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Tuva Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkvik, Helena Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Guttorm, Ingrid Alette Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgesen, Kaja Henriette Walseth Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Hannah Sofie Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinan-Hobberstad, Jenny Klubb Bossekop UL Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Stina Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri

J 13-14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Guro Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri

J 15-16 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15-16 år Øvelse 2 km fri
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 2 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 2 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Thea Boine Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eliassen, Hanna Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Wilhelmsen, Ane Isabella Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kristianne Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bølgen, Lise Pernille Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Isaksen, Regine Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinan-Hobberstad, Marte Klubb Bossekop UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathisen, Ellen Marie Anne Hætta Klubb Kautokeino IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17-18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseen, Kathrine Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17-18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17-18 år Øvelse 5 km fri

M 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km fri

Menn senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 5 km fri

Menn åpen klasse - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, John Cesar Nicolas Martinez Svineng Klubb Nordlys, IL Klasse Menn åpen klasse Øvelse 2 km fri
NIF-EPI03, 03