Hopp til innhold

Tour Barents dag 2 Normal distanser

SNN-cup 13 sone øst. Fristil, lang dist. Invid. start. Sandnes IL og Kirkenes og omegn skiklubb er arrangør Normaldistanse. 1,2,3,5 og 10 km (2x5km) Startlister og resultater på Eqtiming

  • Når: 15.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Sandnes skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse Fri Startkontingent 0
Start 15.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse Fri Startkontingent 0
Start 15.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse Fri Startkontingent 0
Start 15.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Åpen Klasse Øvelse Fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aven, Sindre Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Fri
Navn Solbakk, Lemet Trane Klubb Sirma IL Klasse G 10 år Øvelse Fri
Navn Wigelius, Piera Niillas Klubb Forsøk, IL Klasse G 10 år Øvelse Fri

G 11 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heiberg, Aigin Jovnna Markusbardni Klubb Sirma IL Klasse G 11 år Øvelse Fri
Navn Johansen, Ailo Andrè Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Fri
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Fri

G 12 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 12 år Øvelse Fri
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Fri
Navn Øvergaard, Hågen Bordi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Fri

G 13 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse Fri
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse Fri
Navn Maydanyuk, Yegor Klubb Nikel Klasse G 13 år Øvelse Fri
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse Fri

G 14 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Fri
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Fri
Navn Tervo, Turo Klubb ski club Inarin Yritys Klasse G 14 år Øvelse Fri

G 15 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse Fri
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 15 år Øvelse Fri
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Fri
Navn Skorospelkin, Vladimir Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Fri
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Fri

G 16 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Truls Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse Fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 16 år Øvelse Fri
Navn Lavlinsky, Maksim Klubb Nikel Klasse G 16 år Øvelse Fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse Fri
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse Fri

G 8 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Monsen, Bernhardt Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Fri

G 9 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørmænen, Trygve Stenhaug Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Heiberg, Áinel Matheus Markusabárdni Klubb Sirma IL Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Iversen, Odin Alexander Krokmo Klubb Forsøk, IL Klasse G 9 år Øvelse Fri
Navn Pettersen, Ådne Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Fri

J 10 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lavlinskaya, Valeriya Klubb Nikel Klasse J 10 år Øvelse Fri

J 11 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horsbøl, Iris Katrine Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Fri
Navn Olsen, Maja Sildnes Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Fri

J 12 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Fri
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Fri

J 13 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Celius, Lina Traa Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse Fri

J 14 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 14 år Øvelse Fri
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 14 år Øvelse Fri
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Fri
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 14 år Øvelse Fri

J 15 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse Fri
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 15 år Øvelse Fri
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse Fri

J 16 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Fri

J 8 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørmænen, Ingjerd Lovise Stenhaug Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Fri
Navn Karlsbakk, Senja Sjøkvist Klubb Sandnes IL Klasse J 8 år Øvelse Fri

J 9 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagerup, Thea Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Fri
Navn Michelsen, Oda Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Fri
Navn Missyura, Margarita Klubb Nikel Klasse J 9 år Øvelse Fri
Navn Salmi, Hedda Strand Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse Fri

Kvinner senior - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Marttinen, Mari Klubb ski club Inarin Yritys Klasse Kvinner senior Øvelse Fri
Navn Rognmo, June Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse Fri

M 17 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Khalimon, Yaroslav Klubb Nikel Klasse M 17 år Øvelse Fri
Navn Margit, Henda Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse M 17 år Øvelse Fri
Navn Maydanyuk, Dmitry Klubb Nikel Klasse M 17 år Øvelse Fri

M 18 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse Fri

M 19/20 år - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dagestad, Jostein Wiig Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse Fri

Menn senior - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Tom Ove Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Fri
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse Fri
Navn Johansen, Espen Robertsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse Fri
Navn Vedal, Tobias Klubb Norges Skiforbund Klasse Menn senior Øvelse Fri

Åpen Klasse - Fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ryeng, Dag Sibbern Klubb Sandnes IL Klasse Åpen Klasse Øvelse Fri
NIF-EPI02, 02