Hopp til innhold

Tour Barents dag 1 Sprint

SNN-cup 12 sone øst. Klassisk, sprintdistanser. 8 år - 10 år: 500 meter 11 år - 12 år: 1000 meter 13 år - Senior: 1300 meter Se invitasjon Startlister og resultater på Eqtiming

  • Når: 14.02.2020
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Sandnes
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 14.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 14.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 14.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 14.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2020 Klasse Åpen klasse Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aven, Sindre Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Ailo Andrè Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvergaard, Hågen Bordi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Maydanyuk, Yegor Klubb Nikel Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tervo, Turo Klubb ski club Inarin Yritys Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skorospelkin, Vladimir Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Truls Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lavlinsky, Maksim Klubb Nikel Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Amund Sirma Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Monsen, Bernhardt Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørmænen, Trygve Stenhaug Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Ådne Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ihler, Elle Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lavlinskaya, Valeriya Klubb Nikel Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horsbøl, Iris Katrine Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Maja Sildnes Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Celius, Lina Traa Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørmænen, Ingjerd Lovise Stenhaug Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagerup, Thea Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Oda Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Missyura, Margarita Klubb Nikel Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Salmi, Hedda Strand Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Marttinen, Mari Klubb ski club Inarin Yritys Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk
Navn Rognmo, June Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Khalimon, Yaroslav Klubb Nikel Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Margit, Henda Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Maydanyuk, Dmitry Klubb Nikel Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botterud, Hermann Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Green, Arve Greiner Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Sindre Rognmo Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk

Åpen klasse - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ryeng, Dag Sibbern Klubb Sandnes IL Klasse Åpen klasse Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03