Hopp til innhold

Monsterbakkerenn

Hammerfest skiklubb har gleden av å invitere til Monsterbakkerenn i Reindalen skianlegg, Hammerfest. Søndag er fristil opp monsterbakken. 6-12 åringene har intervallstart og resten har fellesstart. Hjertelig velkommen! SNN-cup 11 sone øst og sone vest.

  • Når: 09.02.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Hammerfest
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 09.02.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 09.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse 4 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 4 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørstad, Håkon Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossmo-Olaussen, Olaf Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schei, Jonas Øksenholt Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseby-Jakobsen, Mathias Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Wang-Norderud, Ferdinand Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km fri

G 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Per Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Duurhuus, Aleksander Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Økland, Troy-Adrian Vevik Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km fri

G 13-14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 2 km fri

G 15-16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 3 km fri

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossmo-Olaussen, Ludvig Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttorm, John Henrik Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen-Berg, Mia Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Tuva Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Arnesen, Amalie Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Guttorm, Ingrid Alette Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Gamst, Hanna Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km fri

J 13-14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 2 km fri

J 15-16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15-16 år Øvelse 3 km fri
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 3 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 3 km fri
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 3 km fri

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Lise Pernille Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Kvinner junior - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 4 km fri

Kvinner senior - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 4 km fri
Navn Brøndbo, Karoline Seppola Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 4 km fri

Menn junior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5 km fri

Menn senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Jørstad, Håvard Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Strand, Daniel Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Vestre, Alexander Klubb Øksfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix