Hopp til innhold

Meridianrennet

Hammerfest skiklubb har gleden av å invitere til Meridianrennet i Reindalen skianlegg, Hammerfest. Klassisk intervallstart 6-12 år. Duathlon fellestart 13 år og eldre. Hjertelig velkommen!

  • Når: 08.02.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Hammerfest
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner junior Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Morten Edvardsen Klubb Bossekop UL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk felles

Felles 7 år - 1 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørstad, Håkon Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk felles
Navn Wang-Norderud, Milian Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk felles

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Duurhuus, Aksel Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Jakob Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjelstad, Jonathan Danielsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossmo-Olaussen, Olaf Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Milian Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schei, Jonas Øksenholt Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trondal, Kristian Roman Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseby-Jakobsen, Mathias Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ernstsen, Markus Edvardsen Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wang-Norderud, Ferdinand Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Per Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Duurhuus, Aleksander Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Økland, Troy-Adrian Vevik Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13-14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15-16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ole Jørgen Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossmo-Olaussen, Ludvig Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaup, Leander Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henriksen, Henrik Waraas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Lukas Pedersen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttorm, John Henrik Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vidringstad, Aksel Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dreyer-Altmann, Julie Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen-Berg, Mia Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Tuva Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arnesen, Amalie Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Guttorm, Ingrid Alette Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gamst, Hanna Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13-14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15-16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15-16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dreyer-Altmann, Vilde Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Hanna Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjelstad, Ingrid Elise Danielsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Adelen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jæger, Elise Kristiane Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jæger, Sofie Evara Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schei, Matilde Øksenholt Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kristianne Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bølgen, Lise Pernille Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heimstad, Camilla Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Synnøve Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Kvinner junior - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3+3 km Skiathlon

Kvinner senior - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bjørnstad, Anne Strand Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Brøndbo, Karoline Seppola Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 3+3 km Skiathlon

Menn junior - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon

Menn senior - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Jørstad, Håvard Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Strand, Daniel Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Vestre, Alexander Klubb Øksfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
NIF-EPI02, 02
NTB scanpix