Hopp til innhold

Båtsfjordstafetten

SNN-cup 6 sone øst. Fristil, sprintstafett 2x2. 100 poeng til alle som deltar. BSK setter sammen jevne lag på tvers av klubbene med utgangspunkt i prolog.

  • Når: 12.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Båtsfjord
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 12.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 12.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse K 17-18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 12.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 12.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 12.01.2020 Klasse M 17-18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 12.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Ailo Andrè Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Juhan Niillas Klubb Ilar, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Pettersen, Johan Pekka Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Økland, Troy-Adrian Vevik Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øvergaard, Hågen Bordi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13-14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse sprint fri

G 15-16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15-16 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 15-16 år Øvelse sprint fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15-16 år Øvelse sprint fri
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15-16 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 15-16 år Øvelse sprint fri
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørmænen, Trygve Stenhaug Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Larson Myrer, Knut Aleksander Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Risten Máijá Klubb Ilar, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ihler, Elle Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerstad, Emilie Olsen Klubb Ilar, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Myrer, Iben Mathilda Larson Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13-14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Celius, Lina Traa Klubb Sandnes IL Klasse J 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse sprint fri
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 13-14 år Øvelse sprint fri

J 15-16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse sprint fri
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 15-16 år Øvelse sprint fri
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse sprint fri
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørmænen, Ingjerd Lovise Stenhaug Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kjerstad, Ida Olsen Klubb Ilar, IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagerup, Thea Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Oda Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Salmi, Hedda Strand Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

M 17-18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lind-Hansen, Kyrill Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17-18 år Øvelse sprint fri
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17-18 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01