Hopp til innhold

Tanagufsen

SNN-cup 2 sone øst. Klassisk, fellesstart.

  • Når: 14.12.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Seida
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.12.2019 Klasse K 35 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse M 35 Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 14.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 12 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Juhan Niillas Klubb Ilar, IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Økland, Troy-Adrian Vevik Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øvergaard, Hågen Bordi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk

G 13 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk

G 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skorospelkin, Vladimir Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, Odin Alexander Krokmo Klubb Sirma IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Monsen, Bernhardt Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørmænen, Trygve Stenhaug Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heiberg, Áinel Matheus Markusabárdni Klubb Sirma IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Ådne Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Risten Máijá Klubb Ilar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reisænen, Ane Elisabeth Klubb Ilar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand-Rolstad, Simone Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerstad, Emilie Olsen Klubb Ilar, IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk

J 12 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk

J 13 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Celius, Lina Traa Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk

J 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørmænen, Ingjerd Lovise Stenhaug Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjerstad, Ida Olsen Klubb Ilar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagerup, Thea Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Salmi, Hedda Strand Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Pettersen, Thomas Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Tobiassen, Piera Niillas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01