Hopp til innhold

Testrenn Alta

Se vedlagte innbydelse for klasser, distanser og påmelding. Påmeldingsfrist: Fredag 15.11.19 klokken 18:00 NB!: Distanser er slik de står i innbydelsen.

  • Når: 17.11.2019
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.11.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.11.2019 Klasse D 17 år og eldre Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2019 Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2019 Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2019 Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2019 Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.11.2019 Klasse M 17 år og eldre Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

D 17 år og eldre - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse D 17 år og eldre Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse D 17 år og eldre Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse D 17 år og eldre Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse D 17 år og eldre Øvelse 5 km fri

G 13-14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri

G 15-16 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri

J 13-14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri

J 15-16 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Jernsletten, Anna-Kajsa Ludviksen Klubb Ilar, IL Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri

M 17 år og eldre - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 17 år og eldre Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år og eldre Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år og eldre Øvelse 10 km fri
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 17 år og eldre Øvelse 10 km fri
Navn Frost, Thomas Hammond Klubb Alta IF Klasse M 17 år og eldre Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse M 17 år og eldre Øvelse 10 km fri
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år og eldre Øvelse 10 km fri
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år og eldre Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02