Hopp til innhold

Finnmarksmesterskap - klassisk

KM korte distanser klassisk 2020. Inngår i SNN-cup 8 for både sone vest og sone øst. Sonerenn 8-12 år, KM for 13 år og eldre. MERK: påmeldingsfrist for KM og sonerenn er satt til mandag 20. Januar klokken 23:59. NB11.På grunn av uforutsatt situasjon er det blitt en endring i kontaktinformasjon til overnatting og bespisning. Oversikt over antall som skal bo på skolen og til de ulike måltidene sendes til: Astrid Johansen Astrid_s_johansen@hotmail.com 90665463

  • Når: 25.01.2020
  • Hvor: Øksfjord
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Kvinner veteran Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 170
Start 25.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.01.2020 Klasse Menn åpen klasse Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boberg, Andreas Hansen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skognes, Kevin Vertanen Klubb Øksfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fiksen, Ante Utsi Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håkenrud, Sveinung Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathiassen, Aronn Johan Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nakstad, Eskil Klubb Jutul IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Per Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boberg, Elias Hansen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk

G 14 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk

G 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Lars Magnus Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wang-Olsen, Patrick Klubb Øksfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Maja Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Elida Johanne Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Niva, Mie Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Celius, Lina Traa Klubb Sandnes IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk

J 15 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wilhelmsen, Ane Isabella Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pettersen, Hanna Kaarina Merilä Klubb Øksfjord IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jaatun, Anna Elise Rikardsen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Persen, Johanne Øien Klubb Nordkyn, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brøndbo, Karoline Seppola Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lind-Hansen, Kyrill Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Krogh, Truls August Klubb Nordkyn, IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 19/20 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk

Menn senior - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Finjord, Trond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jørstad, Håvard Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Strand, Daniel Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Tom Frode Klubb Øksfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km klassisk

Menn veteran - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nakstad, Endre Klubb Jutul IL Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn veteran Øvelse 7,5 km klassisk
NIF-EPI03, 03
fnugg