Hopp til innhold

TIL-rennet dag 2

SNN-cup 7 sone vest. Fristil, normal dist., indiv. start

  • Når: 19.01.2020
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Tverrelvdalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseby-Jakobsen, Mathias Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ernstsen, Markus Edvardsen Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fiksen, Ante Utsi Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gaup, Leander Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Linnes, Adrian Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wang-Norderud, Ferdinand Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Blomsø, Sindre Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13-14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brundtland, Oskar Elias Klubb Frea, IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri

G 15-16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Stina Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gamst, Hanna Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13-14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mienna, Sara Sofia Josefin Klubb Kautokeino IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mienna, Inga Hanna Teresa Klubb Kautokeino IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Guro Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri

J 15-16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri

K 17-18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Anne Strand Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Brøndbo, Karoline Seppola Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17-18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Arnesen, Jan Tore Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Fareth, Kjetil Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Finjord, Trond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Per Kåre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jørstad, Håvard Kvam Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Pettersen, Steve Klubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Strand, Daniel Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Vestre, Alexander Klubb Øksfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02