Hopp til innhold

TIL-rennet dag 1

SNN-cup 6 sone vest. Klassisk, normal dist, indiv. start

  • Når: 18.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Tverrelvdalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 18.01.2020 Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Runar Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Boberg, Andreas Hansen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Jakob Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjelstad, Jonathan Danielsen Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossmo-Olaussen, Olaf Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mortensen, Magnus Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trondal, Kristian Roman Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseby-Jakobsen, Mathias Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ernstsen, Markus Edvardsen Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Linnes, Adrian Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathiassen, Aronn Johan Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wang-Norderud, Ferdinand Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kaasen, Amund Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13-14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Boberg, Elias Hansen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brundtland, Oskar Elias Klubb Frea, IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15-16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Indrebø, Magnus Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ole Jørgen Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Abrahamsen, Eirik Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Sondre Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fredriksen, Johannes Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gaup, Leander Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Lars Magnus Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helgesen, Casper Emiil Walseth Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathiassen, Axel Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilsen, Rayner Hoaas Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Thomassen, Vegar Ailo Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Suhr, Patrik Lund Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Maja Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Marie Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holsbø, Oline Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jakobsen-Berg, Mia Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mannsverk, Ingrid Helene Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Suhr Olsen, Oda Emilie Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Elida Johanne Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Helgesen, Kaja Henriette Walseth Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ullvang-Sønvisen, Stina Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gamst, Hanna Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skum, Vilje Elise Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13-14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ullvang-Sønvisen, Guro Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15-16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wara, Karoline Oddny Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Thea Boine Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Hanna Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Ane Isabella Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kristianne Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brundtland, Ella Synnøve Klubb Frea, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17-18 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 19/20 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles

M 17-18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bjørklund, Håvard Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Arnesen, Jan Tore Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fareth, Kjetil Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jørstad, Håvard Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Olset, Håkon Knudsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Strand, Daniel Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Vestre, Alexander Klubb Øksfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wilhelmsen, Tom Frode Klubb Øksfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI03, 03
fnugg