Hopp til innhold

BUL-samlinga

Samling

  • Når: 04.01.2020
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseby-Jakobsen, Mathias Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Samling
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Samling
Navn Ernstsen, Markus Edvardsen Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse Samling
Navn Fiksen, Ante Utsi Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse Samling
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse Samling

G 12 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Per Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Samling
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse Samling
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse Samling
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse Samling

G 13 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brundtland, Oskar Elias Klubb Frea, IL Klasse G 13 år Øvelse Samling
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Samling

G 14 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 14 år Øvelse Samling
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse Samling
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 14 år Øvelse Samling
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse Samling
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 14 år Øvelse Samling
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse Samling

G 15 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse Samling
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse Samling

G 16 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse Samling
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse Samling

J 11 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Tuva Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Samling
Navn Brundtland, Johanne Klubb Frea, IL Klasse J 11 år Øvelse Samling
Navn Guttorm, Ingrid Alette Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse Samling
Navn Helgesen, Kaja Henriette Walseth Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse Samling
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Samling
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Samling
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse Samling
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 11 år Øvelse Samling

J 12 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse Samling
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse Samling
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Samling

J 13 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse Samling
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse Samling

J 14 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse Samling
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 14 år Øvelse Samling
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse Samling
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse Samling

J 15 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse Samling
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse Samling
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse Samling

J 16 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse Samling
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse Samling
NIF-EPI02, 02