Hopp til innhold

Romjulsrenn

SNN-cup 4 sone vest. Klassisk, lang distanser, indiv. start. MERK!!: Nye starttidspunkt, sonerenn: 10:30, kretsrenn: 11:00. Ny distanse for J 15-16 år er gå 7,5km!!

  • Når: 29.12.2019
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.12.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse K 17-18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse K 19-20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse Kvinner veteran Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.12.2019 Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse M 19-20 år Øvelse 30 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2019 Klasse Menn veteran Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiksen, Ante Utsi Klubb Bossekop UL Klasse G 11-12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 11-12 år Øvelse 3 km klassisk

G 13-14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15-16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Lars Magnus Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathiassen, Axel Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgård, Jåvva Mathias Kalstad Klubb Røros IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mortensen, Magnus Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Suhr, Patrik Lund Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Marie Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mannsverk, Ingrid Helene Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Elida Johanne Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11-12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 11-12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 11-12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 11-12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 11-12 år Øvelse 3 km klassisk

J 13-14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15-16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 7,5 km klassisk

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wilhelmsen, Ane Isabella Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kristianne Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bølgen, Lise Pernille Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17-18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 17-18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17-18 år Øvelse 15 km klassisk

K 19-20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 19-20 år Øvelse 15 km klassisk

Kvinner senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk

M 17-18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Opgård, Kristoffer Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km klassisk

M 19-20 år - 30 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 19-20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 19-20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19-20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse M 19-20 år Øvelse 30 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 19-20 år Øvelse 30 km klassisk

Menn senior - 30 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Arnesen, Jan Tore Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Eliassen, Petter Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Finjord, Trond Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Vestre, Alexander Klubb Øksfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk
Navn Walseth, Ørjan Torsteinsen Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk

Menn veteran - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vestre, Alexander Klubb Øksfjord IL Klasse Menn veteran Øvelse 15 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Tom Frode Klubb Øksfjord IL Klasse Menn veteran Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI03, 03
André Marton Pedersen