Hopp til innhold

Snøkanoncrossen

SNN-cup 2 sone vest. Fristil, skicross.

  • Når: 14.12.2019
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.12.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Nils Even Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Sverre Klubb Bossekop UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Audun Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11-12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Blomsø, Sindre Klubb Bossekop UL Klasse G 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ernstsen, Markus Edvardsen Klubb Bossekop UL Klasse G 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fiksen, Ante Utsi Klubb Bossekop UL Klasse G 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 11-12 år Øvelse 2 km fri

G 13-14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Runar Klubb Bossekop UL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri

G 15-16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ole Jørgen Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Abrahamsen, Eirik Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eliassen, Sondre Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaup, Leander Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgesen, Casper Emiil Walseth Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Runar Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinan-Hobberstad, Jakob Klubb Bossekop UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mortensen, Magnus Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Suhr, Patrik Lund Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Marie Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holsbø, Oline Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wilhelmsen, Elida Johanne Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11-12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgesen, Kaja Henriette Walseth Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinan-Hobberstad, Jenny Klubb Bossekop UL Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 11-12 år Øvelse 2 km fri

J 13-14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mienna, Sara Sofia Josefin Klubb Kautokeino IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri

J 15-16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernsletten, Anna-Kajsa Ludviksen Klubb Ilar, IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Thea Boine Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Olivia Klubb Bossekop UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kristensen, Helene Klubb Bul IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinan-Hobberstad, Marte Klubb Bossekop UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kristianne Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bølgen, Lise Pernille Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahle, Johanne Marie Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wilhelmsen, Ane Isabella Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17-18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 17-18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17-18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17-18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jørstad, Håvard Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01
André Marton Pedersen