Hopp til innhold

SNN sprinten

SNN-cup 15 sone øst. Klassisk, sprint dist. Se invitasjon for nærmede detaljer

  • Når: 16.02.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kirkenes
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse Menn junior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 16.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Åpen Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Patrick Salmi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kalimin, Savva Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vinterdal, Aron-Emilien Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Juhan Niillas Klubb Ilar, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Økland, Troy-Adrian Vevik Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvergaard, Hågen Bordi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Møllersen, Nikita Stetskevitch Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lavlinskiy, Maxim Klubb Russland Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rushfeldt, Iver Klubb Rustad IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stegavik, Tobias Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Khalimon, Yaroslav Klubb Russland Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kozar, Ilya Klubb Russland Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristoffersen, Brian Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Kyrill Emil Lind Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Margit, Henda Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Riel-Saua, Julius Erno Klubb Forsøk, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørmænen, Trygve Stenhaug Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heiberg, Áinel Matheus Markusabárdni Klubb Sirma IL Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Amund Sirma Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Ådne Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse sprint klassisk

G 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aven, Sindre Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørhus-Hansen, Liam Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Witsø, Feliks Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse sprint klassisk

J 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horsbøl, Iris Katrine Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjerstad, Emilie Olsen Klubb Ilar, IL Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Maja Sildnes Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rushfeldt, Live Klubb Rustad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dikkanen, Hannah Maret Bongo Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Margit, Aina Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Kristina Yanovskaya Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Samuelsen, Synnøve Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vonka, Elise Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskebeck, Stella Nørstebø Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jernsletten, Anna-Kajsa Ludviksen Klubb Ilar, IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Green, Ingrid Greiner Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagerup, Thea Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjerstad, Ida Olsen Klubb Ilar, IL Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Michelsen, Oda Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Missyura, Margarita Klubb Russland Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk
Navn Salmi, Hedda Strand Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse sprint klassisk

J 9 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Risten Máijá Klubb Ilar, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Green, Ida Sofie Greiner Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ihler, Elle Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Maja Sirma Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reisænen, Ane Elisabeth Klubb Ilar, IL Klasse J 9 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Green, Arve Greiner Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Ivanov, Yury Klubb Russland Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Filip Michael Dalmeyer Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Pronin, Sergey Klubb Russland Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
nif-epi04, 04