Hopp til innhold

Pokalrennet

SNN-cup 9 sone øst. Klassisk, land dist., indiv. start. Senior og junior starter først.

  • Når: 19.01.2019
  • Oppstart: 11:30
  • Hvor: Vadsø
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 19.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115
Start 19.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115
Start 19.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 19.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wiik-Larsen, Brynjar Yli-Maunula Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øien, Falk Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Juhan Niillas Klubb Ilar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lindgård, Njord Karnot Klubb Nesseby IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pettersen, Johan Pekka Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pettersen, Elias Jibril Klubb Ilar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tervaniemi, Elias Klubb ski club Inarin Yritys Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Økland, Troy-Adrian Vevik Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øvergaard, Hågen Bordi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Simon Andreas Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wäli, Leimu Klubb ski club Inarin Yritys Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Tervaniemi, Pekka Klubb ski club Inarin Yritys Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Tervo, Turo Klubb ski club Inarin Yritys Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk

G 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Niemimuukko, Onni Klubb ski club Inarin Yritys Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Truls Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kristoffersen, Brian Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Björkstedt, Akseli Klubb ski club Inarin Yritys Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hansen, Kyrill Emil Lind Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larson Myrer, Knut Aleksander Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wigelius, Piera Niillas Klubb Forsøk, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerstad, Emilie Olsen Klubb Ilar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Maja Sildnes Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Ilja Birgitte Johnsdatter Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrer, Iben Mathilda Larson Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Celius, Lina Traa Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mietinen-Lindbäck, Oda Sofie Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Dikkanen, Hannah Maret Bongo Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Margit, Aina Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk

J 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Portti, Emili Klubb ski club Inarin Yritys Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Samuelsen, Synnøve Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vonka, Elise Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskebeck, Stella Nørstebø Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagerup, Thea Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjerstad, Ida Olsen Klubb Ilar, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Oda Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Risten Máijá Klubb Ilar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bernhardsen, Mathea Elvira Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reisænen, Ane Elisabeth Klubb Ilar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand-Rolstad, Simone Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Kvinner senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Marttinen, Mari Klubb ski club Inarin Yritys Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk

M 18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsson, Markus Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Olsen, Iver Sildnes Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Even Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Tom Ove Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Eilertsen, Fred Inge Grov Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tobiassen, Piera Niillas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Unhjem, Runar Jakobsen Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Wigelius, Juhán Niillas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Morten V. Eriksen