Hopp til innhold

Tanagufsen

SNN-cup 3 sone øst. Klassisk, kort dist, fellesstart

  • Når: 29.12.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Seida
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.12.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 29.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 29.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 29.12.2018 Klasse K 35 Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 29.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.12.2018 Klasse M 35 Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 29.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Patrick Salmi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vinterdal, Aron-Emilien Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Juhan Niillas Klubb Ilar, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fløgstad, Alexander Bruun Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Økland, Troy-Adrian Vevik Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk

G 12 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reiersen, Svein Olaf Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Simon Andreas Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk

G 13 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km klassisk

G 14 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Petterson, Iver Thude Klubb Ilar, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Stegavik, Tobias Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km klassisk felles

G 15 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Truls Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kristoffersen, Brian Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 16 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Kyrill Emil Lind Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Margit, Henda Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Riel-Saua, Julius Erno Klubb Forsøk, IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dørmænen, Trygve Stenhaug Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larson Myrer, Knut Aleksander Klubb Sandnes IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørhus-Hansen, Liam Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pettersen, Ådne Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørhus-Hansen, Liam Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myrer, Iben Mathilda Larson Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk

J 12 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Celius, Lina Traa Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mietinen-Lindbäck, Oda Sofie Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk

J 13 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Dikkanen, Hannah Maret Bongo Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Margit, Aina Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 14 år - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Ulf Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk felles
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km klassisk felles

J 15 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jernsletten, Anna-Kajsa Ludviksen Klubb Ilar, IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 16 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagerup, Thea Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Risten Máijá Klubb Ilar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bernhardsen, Mathea Elvira Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Reisænen, Ane Elisabeth Klubb Ilar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Margit, Eva Katrine Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 18 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vorren, Maiken Seim Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles

Kvinner senior - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rognmo, June Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsson, Markus Klubb Vadsø Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Tom Ove Klubb Vadsø Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Eilertsen, Fred Inge Grov Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Munkebye, Øyvind Bruhn Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pettersen, Thomas Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tobiassen, Piera Niillas Klubb Forsøk, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Vinterdal, Pål Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI02, 02