Hopp til innhold

Finnmarksmesterskap sprint

Fristil. Sprintdistanser.

  • Når: 06.04.2019
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Karasjok
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.04.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse Annet Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 06.04.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 06.04.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseby-Jakobsen, Mathias Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Heiberg, Aigin Jovnna Markusbardni Klubb Sirma IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Fredrik Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Norvang, Christoffer Klubb Nordlys, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundquist, Aksel Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Juhan Niillas Klubb Ilar, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bergseng, Heljar Sandve Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Blomsø, Sindre Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Økland, Troy-Adrian Vevik Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balto, Nils Jonas Eira Klubb Kautokeino IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bergseng, Peder-Magnus Sandve Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sand, Simon Andreas Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Blomsø, Erlend Kristian Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen-Lind, Are Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Rystrøm, Herman Andreas Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rystrøm, Hans Håkon Klubb Vadsø Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Skorospelkin, Vladimir Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Stegavik, Tobias Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Martin Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Kyrill Emil Lind Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Odd Fredrik Bakken Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Margit, Henda Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Suhr, Vinjar Heitmann Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgård, Jåvva Mathias Kalstad Klubb Røros IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Guttorm, John Henrik Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Heiberg, Áinel Matheus Markusabárdni Klubb Sirma IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leinan-hobberstad, Jakob Klubb Bossekop UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Audun Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttorm, Ingrid Alette Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Norvang, Torunn Johansen Klubb Nordlys, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sand, Ilja Birgitte Johnsdatter Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Stina Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gamst, Hanna Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Leinan-Hobberstad, Jenny Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Celius, Lina Traa Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Guttorm, Majja Angelica Johannesdatter Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Solbakken, Julie Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Guro Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Christiansen, Mia Engelbrecht Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Dikkanen, Hannah Maret Bongo Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Margit, Aina Dikkanen Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Reisænen, Stine Vibeke Klubb Ilar, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sara, Inga Karen Marit Mathisdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Staalesen, Selma Stubnova Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Henriette Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vonka, Elise Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Wartiainen, Mathea Ulvang Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Heiberg, Anne Katja Margget Markusnieida Klubb Sirma IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kristianne Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagerup, Thea Pedersen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Michelsen, Oda Sagen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Salmi, Hedda Strand Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasprong, Risten Máijá Klubb Ilar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bernhardsen, Mathea Elvira Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Biti, Mia Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bølgen, Lise Pernille Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Christoffersen, Maja Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holsbø, Oline Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ihler, Elle Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Reisænen, Ane Elisabeth Klubb Ilar, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Fredrik Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Ørjan Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Eira, Aslak Ole Rognerud Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Pedersen, Arvid Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Strand, Daniel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04