Hopp til innhold

Stil-rennet

SNN-cup 15 sone vest. Fristil, vanlige distanser

  • Når: 16.03.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Igeldas
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100
Start 16.03.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 4 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 5 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50
Start 16.03.2019 Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse J 4 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50
Start 16.03.2019 Klasse J 5 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50
Start 16.03.2019 Klasse J 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50
Start 16.03.2019 Klasse J 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50
Start 16.03.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50
Start 16.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 16.03.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 16.03.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 16.03.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Norvang, Christoffer Klubb Nordlys, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Persen, Isak Klubb Stil, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Persen, Djonat Klubb Stil, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, Vetle Klubb Stil, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Norvang, Christian Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Norvang, Karsten Bure Gabrielsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Suhr, Vinjar Heitmann Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 4 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Persen, Alan Patrik Klubb Stil, IL Klasse G 4 år Øvelse 1 km fri

G 5 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Ole Christian Klubb Alta IF Klasse G 5 år Øvelse 1 km fri

G 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Lars Magnus Klubb Alta IF Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Våg, Ailo Andreas Klubb Stil, IL Klasse G 7 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asbjørnsen, Arne Klubb Stil, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Persen, Krister Klubb Stil, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Friskilæ, Andreas Klubb Stil, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Persen, Kaja Klubb Stil, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guttorm, Majja Angelica Johannesdatter Klubb Nordlys, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bals, Anna Ragnhild Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Persen, Adine Klubb Stil, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01