Hopp til innhold

Altarennet dag 2

SNN-cup 13 sone vest.

  • Når: 17.02.2019
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 100
Start 17.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseby-Jakobsen, Mathias Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fiksen, Ante Utsi Klubb Bossekop UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Håkenrud, Sveinung Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mathiassen, Aronn Johan Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Søvik-Hagen, Oleander Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Per Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaasen, Amund Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Noah Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Boberg, Elias Hansen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Javo, Mihkkal Aigin Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli, Jonas Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Suhr, Vinjar Heitmann Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Suhr, Patrik Lund Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boberg, Andreas Hansen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eliassen, Jakob Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Karlsen, Julian André Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mortensen, Magnus Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pedersen, Axel Nuth Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Søvik-Hagen, Martinus Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Tuva Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bekkvik, Helena Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Cetrez, Nora Bang Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgesen, Kaja Henriette Walseth Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Isaksen, Hannah Sofie Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Stina Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Niva, Mie Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skum, Vilje Elise Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Guro Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Kristianne Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bølgen, Lise Pernille Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Maja Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holsbø, Oline Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mannsverk, Ingrid Helene Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Wilhelmsen, Elida Johanne Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles

K 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles

K 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

Kvinner senior - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Karin Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles
Navn Brøndbo, Karoline Seppola Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri felles

M 17 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles

M 18 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles

M 19/20 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Torjus Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Witte, Mathias Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles

Menn senior - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Fareth, Kjetil Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Jakobsen, Per Kåre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
Navn Strand, Daniel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri felles
nif-epi04, 04