Hopp til innhold

Altarennet dag 1

SNN-cup 12 sone vest.

  • Når: 16.02.2019
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 100
Start 16.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 100
Start 16.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 70 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 16.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130
Start 16.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaseby-Jakobsen, Mathias Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håkenrud, Sveinung Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathiassen, Aronn Johan Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søvik-Hagen, Oleander Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Per Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Per Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strøm, Runar Lund Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boberg, Elias Hansen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Halvor Markus Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Boberg, Elias Hansen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Javo, Mihkkal Aigin Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Javo, Mihkkal Aigin Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bang, Henrik Eiliv Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Håkenrud, Håvard Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Suhr, Vinjar Heitmann Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Suhr, Vinjar Heitmann Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Suhr, Patrik Lund Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boberg, Andreas Hansen Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Jakob Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mortensen, Magnus Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Axel Nuth Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Søvik-Hagen, Martinus Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Tuva Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bekkvik, Helena Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Cetrez, Nora Bang Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helgesen, Kaja Henriette Walseth Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Isaksen, Hannah Sofie Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Frea, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ullvang-Sønvisen, Stina Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ullvang-Sønvisen, Guro Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Opgård, Martine Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ullvang-Sønvisen, Guro Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bals, Maria Risten Persdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Buljo, Sara Elena Johansdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solhaug, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skoglund, Ina-Mari Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Turi, Magdalena Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Lise Pernille Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Maja Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holsbø, Oline Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Elida Johanne Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Talvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Stil, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bredal-Hansen, John Arne Klubb Talvik IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tangen, Troy Klubb Bossekop UL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Fredrik Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strøm, Jørgen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Fareth, Kjetil Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mortensen, Ronny Klubb Talvik IL Klasse Menn senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenvold, Bjørn Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 5 km klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01